E.H.EZKER HORMAKO KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ZESTA PUNTA BINAKA  - KADETE

A TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/01/07 17:00 Noaín - Noain NOAIN J.A. 30 - 22 BEOTIBAR, C.D.
2022/01/08 16:30 Donosti - Balda (Donosti) DONOSTIA JAI ALAI 24 - 30 HONDARRIBIAKO A
2022/01/09 11:00 Berriatua - Berriatua BERRIATUA B 15 - 30 MARKINA ZESTA A
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/01/14 20:00 Tolosa - Beotibar-Tolosa BEOTIBAR, C.D. 30 - 19 DONOSTIA JAI ALAI
2022/01/16 11:00 HONDARRIBIA - HONDARRIBI HONDARRIBIAKO A 20 - 30 MARKINA ZESTA A
2022/01/16 17:30 Noain - Bidezarra NOAIN J.A. 30 - 20 BERRIATUA B
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/01/21 18:30 Markina - Markina MARKINA ZESTA A 30 - 21 BEOTIBAR, C.D.
2022/01/21 19:00 Berriatua - Berriatua BERRIATUA B 24 - 30 HONDARRIBIAKO A
2022/02/12 16:00 Donosti - Carmelo Balda DONOSTIA JAI ALAI 18 - 30 NOAIN J.A.
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/02/04 20:00 Tolosa - Beotibar-Tolosa BEOTIBAR, C.D. 18 - 30 HONDARRIBIAKO A
2022/02/06 11:00 Donosti - Balda (Donosti) DONOSTIA JAI ALAI 23 - 30 BERRIATUA B
2022/02/06 17:00 Noain - Bidezarra NOAIN J.A. 30 - 12 MARKINA ZESTA A
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/02/11 17:00 Markina - Markina MARKINA ZESTA A 30 - 9 DONOSTIA JAI ALAI
2022/02/11 19:15 Berriatua - Berriatua BERRIATUA B 16 - 30 BEOTIBAR, C.D.
2022/02/13 16:00 HONDARRIBIA - HONDARRIBI HONDARRIBIAKO A 26 - 30 NOAIN J.A.
 
Sailkapena P J I G SP A K
1 NOAIN J.A.   10 5 5 0 0 150 98
2 MARKINA ZESTA A   9 5 4 1 0 132 95
3 HONDARRIBIAKO A   8 5 3 2 0 136 126
4 BEOTIBAR, C.D.   7 5 2 3 0 121 125
5 BERRIATUA B   6 5 1 4 0 105 143
6 DONOSTIA JAI ALAI   5 5 0 5 0 93 150

B TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/01/07 19:00 ASTRAIN - ASTRAIN BERRIOZAR JAI ALAI 17 - 30 MARKINA ZESTA B
2022/01/09 11:00 Berriatua - Berriatua BERRIATUA A 30 - 10 MARKINA ZESTA C
2022/01/09 12:00 Mutriku - Mutriku DANOK BAT 23 - 30 HONDARRIBIAKO B
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/01/14 17:00 Markina - Markina MARKINA ZESTA C 30 - 24 BERRIOZAR JAI ALAI
2022/01/14 17:00 Markina - Markina MARKINA ZESTA B 30 - 18 DANOK BAT
2022/01/16 11:00 HONDARRIBIA - HONDARRIBI HONDARRIBIAKO B 21 - 30 BERRIATUA A
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/01/21 18:00 HONDARRIBIA - HONDARRIBI HONDARRIBIAKO B 30 - 21 MARKINA ZESTA C
2022/01/21 19:00 Berriatua - Berriatua BERRIATUA A 30 - 19 MARKINA ZESTA B
2022/01/22 17:00 Mutriku - Mutriku DANOK BAT 30 - 13 BERRIOZAR JAI ALAI
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/02/04 18:30 Markina - Markina MARKINA ZESTA C 26 - 30 DANOK BAT
2022/02/04 18:30 Markina - Markina MARKINA ZESTA B 29 - 30 HONDARRIBIAKO B
2022/02/04 20:00 ASTRAIN - ASTRAIN BERRIOZAR JAI ALAI 15 - 30 BERRIATUA A
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/02/11 17:00 Markina - Markina MARKINA ZESTA B 30 - 13 MARKINA ZESTA C
2022/02/11 19:15 Berriatua - Berriatua BERRIATUA A 30 - 21 DANOK BAT
2022/02/13 16:00 HONDARRIBIA - HONDARRIBI HONDARRIBIAKO B 30 - 25 BERRIOZAR JAI ALAI
 
Sailkapena P J I G SP A K
1 BERRIATUA A   10 5 5 0 0 150 86
2 HONDARRIBIAKO B   9 5 4 1 0 141 128
3 MARKINA ZESTA B   8 5 3 2 0 138 108
4 DANOK BAT    7 5 2 3 0 122 129
5 MARKINA ZESTA C   6 5 1 4 0 100 144
6 BERRIOZAR JAI ALAI   5 5 0 5 0 94 150
Taldea: A TALDEA
Taldea: B TALDEA