KARTELERA

Data Ordua Zkia Frontoia Lurraldea Etxekoa Kanpokoa Txapelketa
2023/02/05 11:00 1 Mungia - Palacios-Sotil Goñi-Anduaga ESKUZ BINAKA GAZTEAK LXVIII MUNGIAKO TXAPELKETA
2023/02/05 11:00 2 Mungia - Etxegibel-Izurieta Atutxa-Bernaola ESKUZ BINAKA NAGUSIAK LXVIII MUNGIAKO TXAPELKETA
2023/02/03 19:00 1 Lezama - Zabaleta-Leonet Sasiain-Muñoz PROMESAK LXIII. LEZAMAKO ESKUALDE TXAPELKETA
2023/02/03 19:00 2 Lezama - Irribarria-Oliden Labaka-Bilbao 1. MAILA LXIII. LEZAMAKO ESKUALDE TXAPELKETA
2023/02/04 11:30 1 Larraintzar - Ulzama Navarra BURUZGAIN LAZPKE KADETEA ESKUZ BINAKA
2023/02/04 10:00 1 Pamplona - Oberena Frontón 2 Navarra OBERENA TOLOSA OHOREZKO MAILA ESKUZ BINAKA
2023/02/03 18:00 1 Armintza - Armintza Bizkaia ARMINTZA KURENE OHOREZKO MAILA PALA MOTZA
2023/02/03 18:00 2 Armintza - Armintza Bizkaia ARMINTZA KURENE KADETEAK LARRUZKO PALETA
2023/02/05 12:00 1 Markina - Markina Bizkaia MARKINA A BERRIATUA A KADETEAK ZESTA PUNTA BINAKA
2023/02/04 12:30 1 Markina - Markina Bizkaia MARKINA B HONDARRIBIAKO A KADETEAK ZESTA PUNTA BINAKA
2023/02/05 16:00 1 VILLABONA - Bear Zana Gipuzkoa BEHAR ZANA S.D. ADOS PILOTA EMAKUMEZKOEN NAGUSIAK ESKUZ BINAKA
2023/02/03 19:30 1 Zegama Gipuzkoa TARTALOETXE IRURTZUN OHOREZKO MAILA ESKUZ BINAKA
2023/02/04 16:00 1 Gernika - Gernika Bizkaia ARKUPE P.T. A ARKUPE P.T. B NAGUSIAK FRONTENIS
2023/02/05 17:00 2 GATIKA - GATIKA Bizkaia ARTEPE OIANGU NAGUSIAK LARRUZKO PALETA
2023/02/04 11:00 2 GATIKA - GATIKA Bizkaia ARTEPE OLARRETA GAZTEAK LARRUZKO PALETA
2023/02/03 20:00 1 Lazkao-Kiroldegia Gipuzkoa LAZPKE ZARAMAGA NAGUSIAK ESKUZ BINAKA
2023/02/03 20:00 2 Lazkao-Kiroldegia Gipuzkoa LAZPKE TXUKUN LAKUA OHOREZKO MAILA ESKUZ BINAKA
2023/02/03 20:15 1 ALEGI Gipuzkoa INTXURRE TXUKUN LAKUA KADETEA ESKUZ BINAKA
2023/02/04 18:30 1 Barakaldo - Barakaldo Bizkaia TXUMULUXUETA MARKINA E.P KADETEA ESKUZ BINAKA
2023/02/03 19:00 1 GERNIKA - GERNIKA JAI ALAI Bizkaia EUSKAL JA A BERRIATUA B NAGUSIAK ZESTA PUNTA BINAKA
2023/02/03 19:00 2 GERNIKA - GERNIKA JAI ALAI Bizkaia EUSKAL JA C BERRIATUA A NAGUSIAK ZESTA PUNTA BINAKA
2023/02/03 18:30 2 Astrain - Polideportivo Navarra BERRIOZAR HONDARRIBIAKO NAGUSIAK ZESTA PUNTA BINAKA
2023/02/04 16:00 1 OIARTZUN - Madalensoro Gipuzkoa OIARPE OBERENA B GAZTEAK ESKUZ BINAKA
2023/02/04 12:00 1 Ilárduya - Frontón de Ilarduya Araba HERRIAREN OBERENA B 22-AZPIKO ESKUZ BINAKA
2023/02/05 11:00 1 SAINT PIERRE DIRUBE - MOUGUERRE LAGUN ARTEA OHOREZKO MAILA LARRUZKO PALETA
2023/02/03 20:00 1 Zubiri - Polideportivo Navarra IRURTZUN SORALUZE NAGUSIAK ESKUZ BINAKA
2023/02/03 19:30 1 Noain - Bidezarra Navarra NOAIN J.A. ZUMAIA K.E. GAZTEAK ZESTA PUNTA BINAKA
2023/02/05 10:30 1 ATAUN - Auzoeta Gipuzkoa ATAUN ATARRABIA KADETEA ESKUZ BINAKA
2023/02/05 10:30 2 ATAUN - Auzoeta Gipuzkoa ATAUN AZKOITIA 22-AZPIKO ESKUZ BINAKA
2023/02/04 10:00 4 Lekunberri - Jaian Jai Navarra LARRAUN ZAZPI ITURRI GAZTEAK ESKUZ BINAKA
2023/02/05 10:30 1 Vitoria - Gasteiz - Frontón Mendi 4 - Mendizorrotza Araba ERREKALEOR GETXOKO EE.P. B OHOREZKO MAILA FRONTENIS
2023/02/05 10:30 2 Vitoria - Gasteiz - Frontón Mendi 4 - Mendizorrotza Araba ERREKALEOR ZIERBANA B NAGUSIAK FRONTENIS
2023/02/03 20:00 3 Antzuola - Antzuola Bizkaia DANAK BAT KURENE OHOREZKO MAILA LARRUZKO PALETA
2023/02/03 19:45 1 HERNANI - Udalekoa Gipuzkoa HERNANI K.E. TOLOSA 22-AZPIKO ESKUZ BINAKA
2023/02/04 12:00 1 Zumaia Gipuzkoa ZUMAIA K.E. BERRIOZAR JAI ALAI 22-AZPIKO ZESTA PUNTA BINAKA
2023/02/03 19:00 1 Zumaia Gipuzkoa ZUMAIA K.E A AKARREGI P. T. NAGUSIAK ZESTA PUNTA BINAKA
2023/02/03 19:00 2 Zumaia Gipuzkoa ZUMAIA K.E.B EUSKAL JA B NAGUSIAK ZESTA PUNTA BINAKA
2023/02/03 19:00 3 Zumaia Gipuzkoa ZUMAIA DANOK BAT OHOREZKO MAILA ZESTA PUNTA BINAKA
2023/02/04 09:30 1 ZIERBANA - Zierbana Bizkaia ZIERBANA A GETXOKO NAGUSIAK FRONTENIS
2023/02/04 09:30 2 ZIERBANA - Zierbana Bizkaia ZIERBANA A ZIERBANA B OHOREZKO MAILA FRONTENIS
2023/02/04 17:00 1 Berriatua - Berriatua Bizkaia BERRIATUA CABANILLAS GAZTEAK ZESTA PUNTA BINAKA
2023/02/04 11:30 1 Berriatua - Berriatua Bizkaia BERRIATUA EUSKAL JA 22-AZPIKO ZESTA PUNTA BINAKA
2023/02/03 19:15 1 Berriatua - Berriatua Bizkaia BERRIATUA DANOK BAT EMAKUMEZKOAK NAGUSIAK ZESTA PUNTA BINAKA
2023/02/03 19:00 1 HONDARRIBI Gipuzkoa HONDARRIBIAKO B DANOK BAT KADETEAK ZESTA PUNTA BINAKA
2023/02/04 20:30 1 GETXO - GETXO-FADURA Nº. 3 Bizkaia GETXOKO E.P. A GETXOKO E.P. C OHOREZKO MAILA FRONTENIS
2023/02/04 11:00 3 Munitibar - Munitibar Bizkaia LEA IBARRA  A LEA IBARRA  B EMAKUMEZKOEN NAGUSIAK ESKUZ BINAKA
2023/02/05 10:00 1 Lezama - Lezama Bizkaia LEZAMA HERRIAREN GAZTEAK ESKUZ BINAKA
2023/02/05 11:00 1 Vitoria - Frontón Olave - Mendizorrotza Araba GASTEIZ JAI ALAI BERRIOZAR GAZTEAK ZESTA PUNTA BINAKA
2023/02/05 11:00 2 Vitoria - Frontón Olave - Mendizorrotza Araba GASTEIZ JAI ALAI B MARKINA OHOREZKO MAILA ZESTA PUNTA BINAKA
2023/02/03 18:30 1 Vitoria - Frontón Olave - Mendizorrotza Araba GASTEIZ JAI ALAI BERRIATUA B KADETEAK ZESTA PUNTA BINAKA
2023/02/03 18:30 2 Vitoria - Frontón Olave - Mendizorrotza Araba GASTEIZ JAI ALAI A HONDARRIBIAKO OHOREZKO MAILA ZESTA PUNTA BINAKA
2023/02/05 12:00 1 VILLABONA - Bear Zana Gipuzkoa BEHAR ZANA ULTZAMA-BURUZGAIN NAGUSIAK ESKUZ BINAKA
2023/02/03 17:00 1 Markina - Markina Bizkaia MARKINA B MARKINA A EMAKUMEZKOAK NAGUSIAK ZESTA PUNTA BINAKA
2023/02/03 17:00 2 Markina - Markina Bizkaia MARKINA NOAIN J.A. NAGUSIAK ZESTA PUNTA BINAKA
2023/02/05 11:00 1 Vitoria - Polideportivo de Errekaleor Araba ADURTZA DANAK BAT KADETEAK LARRUZKO PALETA
2023/02/04 16:30 1 Vitoria - Polideportivo de Errekaleor Araba ADURTZA C ADURTZA B GAZTEAK LARRUZKO PALETA
2023/02/04 16:30 2 Vitoria - Polideportivo de Errekaleor Araba ADURTZA B ADURTZA A NAGUSIAK LARRUZKO PALETA
2023/02/04 16:00 1 AMAIUR - AMAIUR Gipuzkoa IRULEAK, P.E. A MENDI-TENIS EMAKUMEZKOAK PALETA GOMA
2023/02/04 16:00 2 AMAIUR - AMAIUR Bizkaia HORI HORI ELORRIO A HORI HORI ELORRIO D EMAKUMEZKOAK PALETA GOMA
2023/02/04 16:00 3 AMAIUR - AMAIUR Bizkaia HORI HORI ELORRIO B HORI HORI ELORRIO C EMAKUMEZKOAK PALETA GOMA
2023/02/04 16:00 1 Etxarri Aranatz - Euskal Herriari Navarra GURE PILOTA A GURE PILOTA C EMAKUMEZKOAK PALETA GOMA
2023/02/04 16:00 2 Etxarri Aranatz - Euskal Herriari Navarra GURE PILOTA D GURE PILOTA B EMAKUMEZKOAK PALETA GOMA
2023/02/04 16:00 3 Etxarri Aranatz - Euskal Herriari - LARRAUN-AMAYA HERNANI K.E. B EMAKUMEZKOAK PALETA GOMA
2023/02/04 16:00 4 Etxarri Aranatz - Euskal Herriari - MENDI-GURE AUÑA-LARRAUN EMAKUMEZKOAK PALETA GOMA
2023/02/04 16:00 1 - GURE-AUÑA INTXURRE K.K.E EMAKUMEZKOAK PALETA GOMA
2023/02/04 16:00 2 Gipuzkoa INTXURRE K.K.E A IRULEAK B EMAKUMEZKOAK PALETA GOMA
2023/02/04 16:00 3 - GURE LARRAUN INTXURRE K.K.E B EMAKUMEZKOAK PALETA GOMA
2023/02/04 16:00 4 Gipuzkoa ATAUN K.E. HERNANI K.E. A EMAKUMEZKOAK PALETA GOMA
2023/02/02 21:00 1 GATIKA - GATIKA Bizkaia ARTEPE K.E. EPLE OHOREZKO MAILA PALA MOTZA
2023/02/02 19:30 1 Legutiano - Frontón de Legutiano Araba LEGUTIO B LEGUTIO A GIZONEZKOAK NAGUSIAK PALETA GOMA
2023/02/04 12:00 1 Pamplona - Oberena Frontón 2 Navarra OBERENA B BERGARA NAGUSIAK ESKUZ BINAKA
2023/02/04 12:00 2 Pamplona - Oberena Frontón 2 Navarra OBERENA KURENE NAGUSIAK LARRUZKO PALETA
2023/02/03 19:00 1 Pamplona - Oberena Frontón 2 Navarra OBERENA TOLOSA KADETEA ESKUZ BINAKA
2023/02/03 19:00 2 Pamplona - Oberena Frontón 2 Navarra OBERENA A PAZ ZIGANDA 22-AZPIKO ESKUZ BINAKA
2023/02/03 19:45 1 ERRENTERIA - Agustina Ot. Gipuzkoa EPLE OBERENA OHOREZKO MAILA LARRUZKO PALETA
2023/02/05 11:00 1 Larrabetzu - Larrabetzu Bizkaia OLARRETA P. E. SAN JUAN-DKE A GIZONEZKOAK NAGUSIAK PALETA GOMA
2023/02/04 11:00 1 ORDIZIA - Beti Alai Gipuzkoa OIANGU P.E. A OIANGU P.E. C NAGUSIAK PALA MOTZA
2023/02/04 16:00 1 OROZKO Gipuzkoa BEHAR ZANA S.D. OROZKO OLGETAN B EMAKUMEZKOAK PALETA GOMA
2023/02/04 16:00 2 OROZKO - IRAZUSTABARRENA-GALDOS ZULAIKA-MENDIZABAL ELITEA PALETA GOMA
2023/02/04 16:00 3 OROZKO - SALANUEVA-RUIZ DE AZUA MURILLO-GOROSTIAGA ELITEA PALETA GOMA
2023/02/05 11:00 1 Lezama - Lezama Bizkaia DURANGO MARKINA E.P GAZTEAK ESKUZ BINAKA
2023/02/04 18:15 1 Pamplona - Oberena Frontón 2 Navarra OBERENA A LAZPKE GAZTEAK ESKUZ BINAKA
2023/02/04 18:15 2 Pamplona - Oberena Frontón 2 Navarra OBERENA A JOKO ALAI NAGUSIAK ESKUZ BINAKA
2023/02/03 20:00 1 Pamplona - San Juan Azul Navarra SAN JUAN-DKE B DANAK BAT GIZONEZKOAK NAGUSIAK PALETA GOMA
2023/02/03 18:30 1 Zaratamo Bizkaia UPO MENDI A UPO MENDI B KADETEA ESKUZ BINAKA
2023/02/03 20:00 1 Vitoria - Polideportivo de Zaramaga Araba ZARAMAGA ALOÑA MENDI K.E. EMAKUMEZKOEN NAGUSIAK ESKUZ BINAKA
2023/02/05 11:00 1 ERRENTERIA - Agustina Ot. Gipuzkoa EPLE AMURRIO NAGUSIAK ESKUZ BINAKA
2023/02/02 19:30 1 Lezama - Lezama Bizkaia LEZAMA LEA IBARRA   NAGUSIAK ESKUZ BINAKA
2023/02/03 19:00 1 GALLARTA - GALLARTA Bizkaia GALLARTA ADURTZA A GAZTEAK LARRUZKO PALETA
2023/02/04 11:00 1 Pamplona - Tenis Navarra TENIS ADURTZA A OHOREZKO MAILA LARRUZKO PALETA
2023/02/04 11:00 2 Pamplona - Tenis Navarra TENIS LAGUN ARTEA OHOREZKO MAILA PALA MOTZA
2023/02/04 16:30 1 Antzuola Gipuzkoa ILUNPE LAGUN ONAK GAZTEAK ESKUZ BINAKA
2023/02/04 16:30 2 Antzuola Gipuzkoa ILUNPE AURRERA KADETEA ESKUZ BINAKA
2023/02/03 19:30 1 ASTIGARRAGA - Udal. Gipuzkoa MUNDARRO, K.E. OBERENA C NAGUSIAK ESKUZ BINAKA
2023/02/04 16:30 1 Alsasua - Alsasua Bizkaia ALAITASUNA ARTEPE K.E. KADETEAK LARRUZKO PALETA
2023/02/04 16:30 2 Alsasua - Alsasua Bizkaia ALAITASUNA OIANGU GAZTEAK LARRUZKO PALETA
2023/02/05 12:00 1 ARRATE Gipuzkoa GAZTELEKU DANOK BAT GAZTEAK ZESTA PUNTA BINAKA
2023/02/04 18:30 1 ARRATE Gipuzkoa GAZTELEKU ADURTZA OHOREZKO MAILA PALA MOTZA