XXXI EL DIARIO VASCO & BANKOA PELOTA TORNEOA

3 Abendua, Larunbata, eguneko partiduak, 16:00 orduan, Eibar - Eibar-ko frontoian

LIGA
ESKUZ BINAKA PROMESAK

B. Apezetxea-Arroita 22 - 15 Irribarria-Peñalver

ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Mata-J. Lazkoz 13 - 22 Elola-A.Apezetxea

4 1/2 EMAKUMEAK

ARRILLAGA 12 - 22 SALSAMENDI

25 Azaroa, Ostirala, eguneko partiduak, 19:00 orduan, Galdakao - Galdakao-ko frontoian

LIGA
ESKUZ BINAKA PROMESAK

U.Amiano-Loza 22 - 11 Bilbao-Gabirondo

ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Hormaetxe-Irazustabarrena 7 - 22 Fernandez-Lizeaga

4 1/2 EMAKUMEAK

LARRARTE 17 - 22 GAMINDE

18 Azaroa, Ostirala, eguneko partiduak, 18:30 orduan, Iruña - IRUÑA-LABRIT-ko frontoian

LIGA
ESKUZ BINAKA PROMESAK

Irribarria-Peñalver 22 - 9 E.Lizeaga-Telleria

ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Elola-A.Apezetxea 22 - 17 J.Alberdi-Cuairan

4 1/2 EMAKUMEAK

GARAI 21 - 22 SALSAMENDI

11 Azaroa, Ostirala, eguneko partiduak, 21:00 orduan, SORALUZE - SORALUZE-ko frontoian

LIGA
ESKUZ BINAKA PROMESAK

Zubizarreta-Landa 13 - 22 B. Apezetxea-Arroita

ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Murua-Aizpurua 13 - 22 Mata-J. Lazkoz

4 1/2 EMAKUMEAK

ALDAI 22 - 5 ERASUN

1 Azaroa, Asteartea, eguneko partiduak, 11:30 orduan, Elorrio - Elorrio-ko frontoian

LIGA
ESKUZ BINAKA PROMESAK

Ituarte-Gabirondo 22 - 21 Bilbao-Bernaola

ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Karregal-Aizpuru 12 - 22 Fernandez-E.Lizeaga

28 Urria, Ostirala, eguneko partiduak, 20:00 orduan, ZIZURKIL - ZIZURKIL-ko frontoian

LIGA
ESKUZ BINAKA PROMESAK

E. Lizeaga-Muñoz 22 - 15 Amundarain-M.García

ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

J.Alberdi-Cuairan 22 - 14 Lerena-Erle

23 Urria, Igandea, eguneko partiduak, 11:30 orduan, Beasain - Beasain-ko frontoian

LIGA
ESKUZ BINAKA PROMESAK

B. Apezetxea-Arroita 22 - 6 Tirado-Garaño

ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Mata-J. Lazkoz 22 - 2 Rekalde-Odriozola

14 Urria, Ostirala, eguneko partiduak, 19:00 orduan, AIZARNAZABAL - AIZARNAZABAL-ko frontoian

LIGA
ESKUZ BINAKA PROMESAK

Arrillaga-I.Garcia 2 - 22 Etxeberria-Beloki

ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Senar-Balerdi 22 - 15 García-Albeniz

8 Urria, Larunbata, eguneko partiduak, 18:00 orduan, Ezkarai - Ezkarai-ko frontoian

LIGA
ESKUZ BINAKA PROMESAK

Balerdi-Sorondo 8 - 22 Amundarain-M.García

ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Lerena-Erle 22 - 19 Ariztegi-Oliden

30 Iraila, Ostirala, eguneko partiduak, 19:30 orduan, --ko frontoian

LIGA
ESKUZ BINAKA PROMESAK

Bilbao-Bernaola - Sarasibar-Bullón

ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Fernandez-Elizeaga - De la Fuente-Azkarraga

25 Iraila, Igandea, eguneko partiduak, 11:30 orduan, Andoain - Andoain-ko frontoian

LIGA
ESKUZ BINAKA PROMESAK

Etxeberria-Beloki 22 - 7 Beitia-Canseco

ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Olaetxea-Cordón 21 - 22 García-Albeniz

17 Iraila, Larunbata, eguneko partiduak, 17:00 orduan, Getaria - Getaria-ko frontoian

LIGA
ESKUZ BINAKA PROMESAK

Tirado-Caraño - Pascual-Busquet

ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Senar-J.Altuzarra - Rekalde-Odriozola