XLVII. ZARAMAGAKO TXAPELKETA

14 Maiatza, Larunbata, eguneko partiduak, 16:15 orduan, GASTEIZ - Zaramaga-ko frontoian

1. FASEA
ESKUZ BINAKA EMAKUMEZKO ELITEA

Larrarte-Capellán - Guisasola-R. de Larramendi

Garai-Zabala - Etxegarai-Oses

FINAL 1/4
ESKUZ BINAKA GAZTEAK

Pascual-Iturbe - Illarregi-Bernaola

12 Maiatza, Osteguna, eguneko partiduak, 18:30 orduan, GASTEIZ - Zaramaga-ko frontoian

FINAL 1/4
ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Ruíz de Azua-J.Altuzarra - L. de Calle-D. de Heredia

ESKUZ BINAKA NAGUSIAK ELITEA

Murua-Bolinaga - Astiz-Gurrea

Bengoa-Cecilio - Etxaniz-Balerdi

7 Maiatza, Larunbata, eguneko partiduak, 16:15 orduan, GASTEIZ - Zaramaga-ko frontoian

1/8 FINAL
ESKUZ BINAKA GAZTEAK

Illarramendi-Bernaola 18 - 6 Benito-Fernando

FINAL 1/4
ESKUZ BINAKA GAZTEAK

Odriozola-Egiguren 7 - 18 Beitia-Arroita

7 Maiatza, Larunbata, eguneko partiduak, 16:00 orduan, GASTEIZ - Zaramaga-ko frontoian

FINAL 1/4
ESKUZ BINAKA GAZTEAK

Llorente-Mario García 6 - 18 Ituarte-Tellería

5 Maiatza, Osteguna, eguneko partiduak, 18:30 orduan, GASTEIZ - Zaramaga-ko frontoian

FINAL 1/4
ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Alv. de Arcaya-Garai 17 - 22 Madrazo-Uzkudun

ESKUZ BINAKA NAGUSIAK ELITEA

Iribarren-Markaida 22 - 0 Gorka-L.Cabrerizo

Jauregi-Iriarte 22 - 16 Okamika-Arrizabalaga

26 Apirila, Asteartea, eguneko partiduak, 19:30 orduan, GASTEIZ - Zaramaga-ko frontoian

1. FASEA
ESKUZ BINAKA EMAKUMEZKO ELITEA

Barrocal-Osés 11 - 22 R. de Infante-Gaminde

Arrizabalaga-Mendizabal 12 - 22 Larrarte-Capellán

23 Apirila, Larunbata, eguneko partiduak, 16:45 orduan, GASTEIZ - Zaramaga-ko frontoian

1/4 FINAL
ESKUZ BANAKA KADETEAK-1

Izagirre-Santesteban 18 - 10 Vicente-Canseco

1/8 FINAL
ESKUZ BINAKA GAZTEAK

Beitia-Bullón 18 - 3 Etxaniz-Juaristi

Apezetxea-Agesta 0 - 22 Iglesias-Mario García

1. FASEA
ESKUZ BINAKA EMAKUMEZKO ELITEA

López-Beltran de Guevara 18 - 7 Merino-Juantorena

21 Apirila, Osteguna, eguneko partiduak, 18:30 orduan, GASTEIZ - Zaramaga-ko frontoian

FINAL 1/4
ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Enbeitia-Anitua 2 - 22 Zubeldia-A.Garmendia

FINAL 1/8
ESKUZ BINAKA NAGUSIAK ELITEA

Aurrekoetxea-Etxebarria 0 - 22 Astiz-Gurrea

Irribarren-Markaida 22 - 5 Aristi-Ballerena

9 Apirila, Larunbata, eguneko partiduak, 16:15 orduan, GASTEIZ - Zaramaga-ko frontoian

1/4 FINAL
ESKUZ BANAKA KADETEAK-1

Azpiazu-Azpiazu 10 - 18 Egurrola-Calvo

1/8 FINAL
ESKUZ BINAKA GAZTEAK

Pascual-Iturbe 18 - 15 Bikandi-Alvarez

1. FASEA
ESKUZ BINAKA EMAKUMEZKO ELITEA

Garai-Mendiburu 22 - 7 Ruíz de Infante-Gaminde

7 Apirila, Osteguna, eguneko partiduak, 18:30 orduan, GASTEIZ - Zaramaga-ko frontoian

1/8 FINAL
ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Atxaerandio-Alv. de Eulate 22 - 19 Larrañaga-Erle

Jauregi-K.Iriarte 22 - 16 Riol-Aranguren

Uribe-Ramos 18 - 22 Okamika-Arrizabalaga

6 Apirila, Asteazkena, eguneko partiduak, 16:15 orduan, GASTEIZ - Zaramaga-ko frontoian

1. FASEA
ESKUZ BINAKA EMAKUMEZKO ELITEA

Arrizabalaga- Mendizabal 22 - 15 Arraiza-R. de Larramendi

2 Apirila, Larunbata, eguneko partiduak, 16:15 orduan, GASTEIZ - Zaramaga-ko frontoian

1/4 FINAL
ESKUZ BANAKA KADETEAK-1

Arroitajauregi-Bereziartua 18 - 18 Otaegi-Castro

1/8 FINAL
ESKUZ BINAKA GAZTEAK

Odriozola-Egiguren 18 - 0 Iglesias-Busquet

Ituarte-Tellería 18 - 0 Otxoa de Okariz-O. de Mendibil

31 Martxoa, Osteguna, eguneko partiduak, 18:30 orduan, GASTEIZ - Zaramaga-ko frontoian

1/8 FINAL
ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

D. Heredia-López de Calle 22 - 21 Prieto-Barbara

ESKUZ BINAKA EMAKUMEZKO ELITEA

Larrañaga-Isasmendi 8 - 22 Etxaniz-Gartzia

Cabrerizo-Iturriaga 22 - 19 R. de Larramendi-Garmendia

26 Martxoa, Larunbata, eguneko partiduak, 16:15 orduan, GASTEIZ - Zaramaga-ko frontoian

1/16 FINAL
ESKUZ BANAKA KADETEAK-1

Sáez-Lacalle 3 - 12 Egurrola-Calvo

Palacios-Olave 18 - 7 Aldazabal-Egaña

LIGA
ESKUZ BINAKA KADETEAK-2ª

Garcia de Andoin-Ortíz 9 - 18 Rivera-Nuñez

1/16 FINALA
ESKUZ BINAKA GAZTEAK

Etxegarai-Alava 15 - 18 Ibarloza-Alvarez

Gorostidi-Aramendi 16 - 18 Iruretagoiena-Ziarsolo

24 Martxoa, Osteguna, eguneko partiduak, 18:45 orduan, GASTEIZ - Zaramaga-ko frontoian

1/24 FINALA
ESKUZ BINAKA EMAKUMEZKO ELITEA

Murua-Bolinaga 22 - 7 Agirreamalloa-Pujana

Bengoa-Cecilio 22 - 12 Chiapuso-Odriozola

1/16 FINALA
ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Alv.de Arcaya-López de Calle 16 - 22 Madrazo-Alv. de Eulate

19 Martxoa, Larunbata, eguneko partiduak, 16:15 orduan, GASTEIZ - Zaramaga-ko frontoian

1/16 FINAL
ESKUZ BANAKA KADETEAK-1

Izagirre-Santesteban 18 - 1 Sukia-Etxabe

Otaegi-Castro 18 - 9 López de Aberasturi-López

LIGA
ESKUZ BINAKA KADETEAK-2ª

Gutierrez-Gil 11 - 18 Rituerto-Ormazabal

1/16 FINALA
ESKUZ BINAKA GAZTEAK

Olaizola-Sorondo 14 - 18 Labaka-Ezama

Gorostidi-Plazaola 4 - 18 Apezetxea-Agesta

17 Martxoa, Osteguna, eguneko partiduak, 19:00 orduan, GASTEIZ - Zaramaga-ko frontoian

1/16 FINALA
ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

Garay-Bilbao 7 - 22 Eguren-A. Garmendia

17 Martxoa, Osteguna, eguneko partiduak, 18:30 orduan, GASTEIZ - Zaramaga-ko frontoian

1/24 FINALA
ESKUZ BINAKA EMAKUMEZKO ELITEA

Mardaraz-Legarreta 9 - 22 Astiz-Gurrea

Olano-Labaka 8 - 22 Aristi-Ballerena