E.H. KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ZESTA PUNTA BINAKA NAGUSIAK-EHL  - LIGA

A TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/10 19:15 ZUMAIA - Zumaia ZUMAIA K.E. B 30 - 18 ZUMAIA K.E. C
2020/01/11 17:00 GERNIKA - GERNIKA JAI ALAI EUSKAL JA 28 - 30 MARKINA C
2020/01/11 17:30 Cabanillas - Cabanillas CABANILLAS 30 - 19 BERRIATUA
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/17 19:15 ZUMAIA - Zumaia ZUMAIA K.E. B 30 - 11 EUSKAL JA
2020/01/18 11:00 Berriatua - Berriatua BERRIATUA 30 - 27 MARKINA C
2020/01/19 10:30 ZUMAIA - Zumaia ZUMAIA K.E. C 16 - 30 CABANILLAS
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/31 20:00 Markina - Markina MARKINA C 30 - 15 ZUMAIA K.E. C
2020/02/01 16:30 Cabanillas - Cabanillas CABANILLAS 19 - 30 ZUMAIA K.E. B
2020/02/01 17:00 GERNIKA - GERNIKA JAI ALAI EUSKAL JA 28 - 30 BERRIATUA
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/08 16:30 ZUMAIA - Zumaia ZUMAIA K.E. C 24 - 30 BERRIATUA
2020/02/08 16:30 ZUMAIA - Zumaia ZUMAIA K.E. B 30 - 20 MARKINA C
2020/02/08 17:30 Cabanillas - Cabanillas CABANILLAS 26 - 30 EUSKAL JA
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/14 19:00 Markina - Markina MARKINA C 30 - 23 CABANILLAS
2020/02/15 17:00 Berriatua - Berriatua BERRIATUA 30 - 20 ZUMAIA K.E. B
2020/02/15 17:00 GERNIKA - GERNIKA JAI ALAI EUSKAL JA 30 - 23 ZUMAIA K.E. C
Sailkapena P J I G EA A K
1 ZUMAIA K.E. B   9 5 4 1 0 140 98
2 BERRIATUA   9 5 4 1 0 139 129
3 MARKINA C   8 5 3 2 0 137 126
4 EUSKAL JA   7 5 2 3 0 127 139
5 CABANILLAS   7 5 2 3 0 128 125
6 ZUMAIA K.E. C   5 5 0 5 0 96 150

B TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/11 14:00 BIARRIZ - BIARRITZ KOSTAKOAK 16 - 30 DANOK BAT
2020/01/12 11:00 Mutriku - Mutriku GAZTELEKU C.J. 30 - 29 MARKINA A
2020/01/12 16:00 DONIBANE GARAZI - DONIBANE GARAZI GOIZEKO IZARRA-Retirado ZUMAIA K.E. A
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/17 19:00 Markina - Markina MARKINA A 25 - 30 DANOK BAT
2020/01/17 19:15 ZUMAIA - Zumaia ZUMAIA K.E. A 30 - 20 GAZTELEKU C.J.
2020/01/19 - - GOIZEKO IZARRA-Retirado KOSTAKOAK
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/31 19:30 Mutriku - Mutriku DANOK BAT 26 - 30 ZUMAIA K.E. A
2020/02/01 15:00 BIARRIZ - BIARRITZ KOSTAKOAK 26 - 30 MARKINA A
2020/02/02 - - GAZTELEKU C.J. GOIZEKO IZARRA-Retirado
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/08 16:30 ZUMAIA - Zumaia ZUMAIA K.E. A 30 - 14 MARKINA A
2020/02/08 17:00 Andoain - Andoain GAZTELEKU C.J. 27 - 30 KOSTAKOAK
2020/02/09 - - GOIZEKO IZARRA-Retirado DANOK BAT
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/14 18:00 Mutriku - Mutriku DANOK BAT 30 - 16 GAZTELEKU C.J.
2020/02/14 20:00 BIARRIZ - BIARRITZ KOSTAKOAK 13 - 30 ZUMAIA K.E. A
2020/02/16 - - MARKINA A GOIZEKO IZARRA-Retirado
Sailkapena P J I G EA A K
1 ZUMAIA K.E. A   8 4 4 0 0 120 73
2 DANOK BAT    7 4 3 1 0 116 87
3 GAZTELEKU C.J.   5 4 1 3 0 93 119
4 KOSTAKOAK   5 4 1 3 0 85 117
5 MARKINA A   5 4 1 3 0 98 116
6 GOIZEKO IZARRA-Retirado   0 0 0 0 0 0 0

C TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/10 19:30 HONDARRIBIA - HONDARRIBI HONDARRIBIAKO P.E. 11 - 30 MARKINA B
2020/01/11 14:00 BIARRIZ - BIARRITZ BAC 15 - 30 OLHARROA
2020/01/11 18:00 Noain - Bidezarra NOAIN J.A. 30 - 19 AKARREGI P. T.-Retirado
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/18 17:00 BIARRIZ - BIARRITZ OLHARROA 30 - 22 MARKINA B
2020/01/18 18:00 Noaín - BIDEZARRA-Noain NOAIN J.A. 30 - 21 HONDARRIBIAKO P.E.
2020/01/19 - - AKARREGI P. T.-Retirado BAC
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/01 15:00 BIARRIZ - BIARRITZ BAC 30 - 23 NOAIN J.A.
2020/02/01 16:30 HONDARRIBIA - HONDARRIBI HONDARRIBIAKO P.E. 27 - 30 OLHARROA
2020/02/02 - - MARKINA B AKARREGI P. T.-Retirado
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/08 15:00 BIARRIZ - BIARRITZ BAC 30 - 24 HONDARRIBIAKO P.E.
2020/02/08 17:30 Noain - Bidezarra NOAIN J.A. 30 - 16 MARKINA B
2020/02/09 - - AKARREGI P. T.-Retirado OLHARROA
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/14 19:00 Markina - Markina MARKINA B 30 - 15 BAC
2020/02/14 20:00 BIARRIZ - BIARRITZ OLHARROA 30 - 18 NOAIN J.A.
2020/02/16 - - HONDARRIBIAKO P.E. AKARREGI P. T.-Retirado
 
Sailkapena P J I G EA A K
1 NOAIN J.A.   8 5 3 2 0 131 116
2 OLHARROA   8 4 4 0 0 120 82
3 BAC   6 4 2 2 0 90 107
4 MARKINA B   6 4 2 2 0 98 86
5 HONDARRIBIAKO P.E.   4 4 0 4 0 83 120
6 AKARREGI P. T.-Retirado   1 1 0 1 0 19 30
Taldea: A TALDEA
Taldea: B TALDEA
Taldea: C TALDEA