E.H. KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ZESTA PUNTABINAKA KADETE  - LIGA

A TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/11 15:00 Donibane Lohitzun - Donibane Lohitzun LUZEAN 22 - 30 ZUMAIA K.E. A
2020/01/11 16:00 HOSSEGOR - HOSSEGOR JA HOSSEGOR B 12 - 30 HOSSEGOR A
2020/01/11 17:00 GERNIKA - GERNIKA JAI ALAI EUSKAL JA A 30 - 8 BERRIATUA B
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/18 11:00 Berriatua - Berriatua BERRIATUA B 20 - 30 HOSSEGOR B
2020/01/18 17:00 GERNIKA - GERNIKA JAI ALAI EUSKAL JA A 28 - 30 LUZEAN
2020/01/18 18:00 HOSSEGOR - HOSSEGOR JA HOSSEGOR A 11 - 30 ZUMAIA K.E. A
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/01 16:00 Donibane Lohitzun - Donibane Lohitzun LUZEAN 30 - 15 HOSSEGOR A
2020/02/01 16:00 HOSSEGOR - HOSSEGOR JA HOSSEGOR B 18 - 30 EUSKAL JA A
2020/02/02 11:30 ZUMAIA - Zumaia ZUMAIA K.E. A 30 - 5 BERRIATUA B
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/08 16:00 HOSSEGOR - HOSSEGOR JA HOSSEGOR B 12 - 30 LUZEAN
2020/02/08 17:00 Berriatua - Berriatua BERRIATUA B 13 - 30 HOSSEGOR A
2020/02/08 17:00 Gernika - GERNIKA-JAI ALAI EUSKAL JA A 20 - 30 ZUMAIA K.E. A
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/14 19:15 Donibane Lohitzun - Donibane Lohitzun LUZEAN 30 - 7 BERRIATUA B
2020/02/15 17:00 GERNIKA - GERNIKA JAI ALAI HOSSEGOR A 30 - 23 EUSKAL JA A
2020/02/16 11:30 ZUMAIA - Zumaia ZUMAIA K.E. A 30 - 7 HOSSEGOR B
Sailkapena P J I G EA A K
1 ZUMAIA K.E. A   10 5 5 0 0 150 65
2 LUZEAN   9 5 4 1 0 142 92
3 HOSSEGOR A   8 5 3 2 0 116 108
4 EUSKAL JA A   7 5 2 3 0 131 116
5 HOSSEGOR B   6 5 1 4 0 79 140
6 BERRIATUA B   5 5 0 5 0 53 150

B TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/10 21:00 Tolosa - Beotibar-Tolosa BEOTIBAR, C.D. 30 - 23 GASTEIZ JAI ALAI
2020/01/11 17:00 GERNIKA - GERNIKA JAI ALAI EUSKAL JA B 30 - 22 ZUMAIA K.E. C
2020/01/12 11:00 Mutriku - Mutriku DANOK BAT 22 - 30 BERRIATUA A
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/17 19:15 ZUMAIA - Zumaia ZUMAIA K.E. C 30 - 24 BEOTIBAR, C.D.
2020/01/18 17:00 GERNIKA - GERNIKA JAI ALAI EUSKAL JA B 30 - 15 DANOK BAT
2020/01/19 11:30 - GASTEIZ JAI ALAI 8 - 30 BERRIATUA A
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/31 20:15 Tolosa - Beotibar-Tolosa BEOTIBAR, C.D. 30 - 19 EUSKAL JA B
2020/02/01 17:00 Mutriku - Mutriku DANOK BAT 30 - 14 GASTEIZ JAI ALAI
2020/02/02 13:00 Berriatua - Berriatua BERRIATUA A 30 - 10 ZUMAIA K.E. C
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/07 21:00 Tolosa - Beotibar-Tolosa BEOTIBAR, C.D. 18 - 30 DANOK BAT
2020/02/08 16:30 ZUMAIA - Zumaia ZUMAIA K.E. C 30 - 23 GASTEIZ JAI ALAI
2020/02/08 17:00 Gernika - GERNIKA-JAI ALAI EUSKAL JA B 25 - 30 BERRIATUA A
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/15 17:00 Mutriku - Mutriku DANOK BAT 30 - 14 ZUMAIA K.E. C
2020/02/15 17:00 Berriatua - Berriatua BERRIATUA A 30 - 18 BEOTIBAR, C.D.
2020/02/16 11:30 MURGIA - MURGIA GASTEIZ JAI ALAI 20 - 30 EUSKAL JA B
Sailkapena P J I G EA A K
1 BERRIATUA A   10 5 5 0 0 150 83
2 EUSKAL JA B   8 5 3 2 0 134 117
3 DANOK BAT    8 5 3 2 0 127 106
4 BEOTIBAR, C.D.   7 5 2 3 0 120 132
5 ZUMAIA K.E. C   7 5 2 3 0 106 137
6 GASTEIZ JAI ALAI   5 5 0 5 0 88 150

C TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/11 14:00 BIARRIZ - BIARRITZ KOSTAKOAK 30 - 16 ZUMAIA K.E. B
2020/01/11 18:00 Noain - Bidezarra NOAIN J.A. 26 - 30 CABANILLAS
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/17 20:30 Berriozar - Berriozar BERRIOZAR JAI ALAI 30 - 27 NOAIN J.A.
2020/01/18 17:30 Cabanillas - Cabanillas CABANILLAS 17 - 30 ZUMAIA K.E. B
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/01 16:30 Cabanillas - Cabanillas CABANILLAS 30 - 22 KOSTAKOAK
2020/02/02 11:30 ZUMAIA - Zumaia ZUMAIA K.E. B 30 - 7 BERRIOZAR JAI ALAI
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/08 17:30 Noain - Bidezarra NOAIN J.A. 17 - 30 KOSTAKOAK
2020/02/09 18:30 Berriozar - Berriozar BERRIOZAR JAI ALAI 18 - 30 CABANILLAS
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/15 18:00 BIARRIZ - BIARRITZ KOSTAKOAK 30 - 8 BERRIOZAR JAI ALAI
2020/02/16 11:30 ZUMAIA - Zumaia ZUMAIA K.E. B 30 - 14 NOAIN J.A.
 
Sailkapena P J I G EA A K
1 CABANILLAS   7 4 3 1 0 107 96
2 KOSTAKOAK   7 4 3 1 0 112 71
3 ZUMAIA K.E. B   7 4 3 1 0 106 68
4 BERRIOZAR JAI ALAI   5 4 1 3 0 63 117
5 NOAIN J.A.   4 4 0 4 0 84 120
Taldea: A TALDEA
Taldea: B TALDEA
Taldea: C TALDEA