E.H. KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ZESTA PUNTABINAKA KADETE  - LIGA

A TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/11 00:00 Donibane Lohitzun - Donibane Lohitzun LUZEAN 22 - 30 ZUMAIA K.E. A
2020/01/11 00:00 HOSSEGOR - HOSSEGOR JA HOSSEGOR B 12 - 30 HOSSEGOR A
2020/01/11 00:00 GERNIKA - GERNIKA JAI ALAI EUSKAL JA A 30 - 8 BERRIATUA B
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/18 00:00 Berriatua - Berriatua BERRIATUA B HOSSEGOR B
2020/01/18 00:00 GERNIKA - GERNIKA JAI ALAI EUSKAL JA A LUZEAN
2020/01/18 00:00 HOSSEGOR - HOSSEGOR JA HOSSEGOR A ZUMAIA K.E. A
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/02 - - LUZEAN HOSSEGOR A
2020/02/02 - - HOSSEGOR B EUSKAL JA A
2020/02/02 - - ZUMAIA K.E. A BERRIATUA B
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/09 - - HOSSEGOR B LUZEAN
2020/02/09 - - BERRIATUA B HOSSEGOR A
2020/02/09 - - EUSKAL JA A ZUMAIA K.E. A
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/16 - - LUZEAN BERRIATUA B
2020/02/16 - - ZUMAIA K.E. A HOSSEGOR B
2020/02/16 - - HOSSEGOR A EUSKAL JA A
Sailkapena P J I G EA A K
1 HOSSEGOR A   2 1 1 0 0 30 12
2 ZUMAIA K.E. A   2 1 1 0 0 30 22
3 EUSKAL JA A   2 1 1 0 0 30 8
4 LUZEAN   1 1 0 1 0 22 30
5 HOSSEGOR B   1 1 0 1 0 12 30
6 BERRIATUA B   1 1 0 1 0 8 30

B TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/10 00:00 Tolosa - Beotibar-Tolosa BEOTIBAR, C.D. 30 - 23 GASTEIZ JAI ALAI
2020/01/11 00:00 GERNIKA - GERNIKA JAI ALAI EUSKAL JA B 30 - 22 ZUMAIA K.E. C
2020/01/12 00:00 Mutriku - Mutriku DANOK BAT 22 - 30 BERRIATUA A
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/17 00:00 ZUMAIA - Zumaia ZUMAIA K.E. C BEOTIBAR, C.D.
2020/01/18 00:00 GERNIKA - GERNIKA JAI ALAI EUSKAL JA B DANOK BAT
2020/01/19 00:00 - GASTEIZ JAI ALAI BERRIATUA A
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/02 - - DANOK BAT GASTEIZ JAI ALAI
2020/02/02 - - BEOTIBAR, C.D. EUSKAL JA B
2020/02/02 - - BERRIATUA A ZUMAIA K.E. C
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/09 - - BEOTIBAR, C.D. DANOK BAT
2020/02/09 - - ZUMAIA K.E. C GASTEIZ JAI ALAI
2020/02/09 - - EUSKAL JA B BERRIATUA A
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/16 - - DANOK BAT ZUMAIA K.E. C
2020/02/16 - - BERRIATUA A BEOTIBAR, C.D.
2020/02/16 - - GASTEIZ JAI ALAI EUSKAL JA B
Sailkapena P J I G EA A K
1 EUSKAL JA B   2 1 1 0 0 30 22
2 BERRIATUA A   2 1 1 0 0 30 22
3 BEOTIBAR, C.D.   2 1 1 0 0 30 23
4 DANOK BAT    1 1 0 1 0 22 30
5 ZUMAIA K.E. C   1 1 0 1 0 22 30
6 GASTEIZ JAI ALAI   1 1 0 1 0 23 30

C TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/11 00:00 BIARRIZ - BIARRITZ KOSTAKOAK 30 - 16 ZUMAIA K.E. B
2020/01/11 00:00 Noain - Bidezarra NOAIN J.A. 26 - 30 CABANILLAS
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/17 00:00 Berriozar - Berriozar BERRIOZAR P.T. NOAIN J.A.
2020/01/18 00:00 Cabanillas - Cabanillas CABANILLAS ZUMAIA K.E. B
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/02 - - CABANILLAS KOSTAKOAK
2020/02/02 - - ZUMAIA K.E. B BERRIOZAR P.T.
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/09 - - NOAIN J.A. KOSTAKOAK
2020/02/09 - - BERRIOZAR P.T. CABANILLAS
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/16 - - KOSTAKOAK BERRIOZAR P.T.
2020/02/16 - - ZUMAIA K.E. B NOAIN J.A.
 
Sailkapena P J I G EA A K
1 CABANILLAS   2 1 1 0 0 30 26
2 KOSTAKOAK   2 1 1 0 0 30 16
3 ZUMAIA K.E. B   1 1 0 1 0 16 30
4 NOAIN J.A.   1 1 0 1 0 26 30
5 BERRIOZAR P.T.   0 0 0 0 0 0 0
Taldea: A TALDEA
Taldea: B TALDEA
Taldea: C TALDEA