E.H. KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA GAZTEAK  - LIGA

A TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/11 11:00 Paz Ziganda - Ikastola-Paz Ziganda PAZ ZIGANDA 9 - 22 LAGUN ONAK P.E.
2020/01/11 17:00 OROZKO - OROZKO OROZKO OLGETAN 22 - 0 LEMOA
2020/01/12 10:00 Tolosa - Beotibar-Tolosa TOLOSA C.F. A 22 - 16 OIARPE, K.E.
2020/01/12 11:00 VITORIA - TXUKUN LAKUA TXUKUN LAKUA A 18 - 22 ILUNPE E.
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/17 19:30 Paz Ziganda - Ikastola-Paz Ziganda PAZ ZIGANDA 13 - 22 TOLOSA C.F. A
2020/01/18 18:00 AZPEITIA - Azpeitia-FRONTOI TXIKI ILUNPE E. 22 - 7 OROZKO OLGETAN
2020/01/18 19:30 Zornotza - Amorebieta LAGUN ONAK P.E. 22 - 12 TXUKUN LAKUA A
2020/01/19 17:00 Lemoa - Lemoa LEMOA 22 - 13 OIARPE, K.E.
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/25 10:30 Tolosa - Beotibar-Tolosa TOLOSA C.F. A 13 - 22 LEMOA
2020/01/25 12:00 OROZKO - OROZKO OROZKO OLGETAN 5 - 22 LAGUN ONAK P.E.
2020/01/25 17:00 VITORIA - TXUKUN LAKUA TXUKUN LAKUA A 20 - 22 PAZ ZIGANDA
2020/01/25 17:00 OIARTZUN - OIARTZUN- OIARPE, K.E. 20 - 22 ILUNPE E.
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/01 11:30 Atarrabia - ATARRABIA-Villava PAZ ZIGANDA 8 - 22 OROZKO OLGETAN
2020/02/01 18:00 AZPEITIA - AZPEITIA ILUNPE E. 22 - 14 LEMOA
2020/02/02 11:30 VITORIA - TXUKUN LAKUA TXUKUN LAKUA A 16 - 22 TOLOSA C.F. A
2020/02/02 12:00 Zornotza - Amorebieta LAGUN ONAK P.E. 22 - 7 OIARPE, K.E.
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/08 11:30 OROZKO - OROZKO OROZKO OLGETAN 22 - 7 TXUKUN LAKUA A
2020/02/08 16:00 OIARTZUN - OIARTZUN- OIARPE, K.E. 22 - 9 PAZ ZIGANDA
2020/02/09 10:30 Tolosa - Beotibar-Tolosa TOLOSA C.F. A 22 - 21 ILUNPE E.
2020/02/09 17:00 Lemoa - Lemoa LEMOA 14 - 22 LAGUN ONAK P.E.
Jardunaldia: 6
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/16 10:30 VITORIA - TXUKUN LAKUA TXUKUN LAKUA A 4 - 22 OIARPE, K.E.
2020/02/16 11:30 Atarrabia - ATARRABIA-Villava PAZ ZIGANDA 15 - 22 LEMOA
2020/02/16 11:30 Laudio - Areta OROZKO OLGETAN 13 - 22 TOLOSA C.F. A
2020/02/16 12:00 Zornotza - Amorebieta LAGUN ONAK P.E. 22 - 13 ILUNPE E.
Jardunaldia: 7
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/21 19:00 Lemoa - Lemoa LEMOA TXUKUN LAKUA A
2020/02/22 10:30 Tolosa - Beotibar-Tolosa TOLOSA C.F. A LAGUN ONAK P.E.
2020/02/22 17:00 OIARTZUN - OIARTZUN- OIARPE, K.E. OROZKO OLGETAN
2020/02/22 18:00 AZPEITIA - Azpeitia-FRONTOI TXIKI ILUNPE E. PAZ ZIGANDA
Sailkapena P J I G EA A K
1 LAGUN ONAK P.E.   12 6 6 0 0 132 60
2 TOLOSA C.F. A   11 6 5 1 0 123 101
3 ILUNPE E.   10 6 4 2 0 122 103
4 LEMOA   9 6 3 3 0 94 107
5 OROZKO OLGETAN   9 6 3 3 0 91 81
6 OIARPE, K.E.   8 6 2 4 0 100 101
7 PAZ ZIGANDA   7 6 1 5 0 76 130
8 TXUKUN LAKUA A   6 6 0 6 0 77 132

B TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/10 18:00 Estella - Estella SAN MIGUEL, C.D. 9 - 22 TXUKUN LAKUA B
2020/01/11 12:00 Lekunberri - Lekunberri LARRAUN 15 - 22 JOKO ALAI
2020/01/11 12:30 ULTZAMA - ULTZAMA BURUZGAIN P.E. 9 - 22 MUNDARRO, K.E.
2020/01/12 10:00 Tolosa - Beotibar-Tolosa TOLOSA C.F. B 22 - 17 LEMOA B
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/17 20:00 astigarraga - astigarraga MUNDARRO, K.E. 22 - 9 LARRAUN
2020/01/18 11:30 ULTZAMA - ULTZAMA BURUZGAIN P.E. 22 - 7 SAN MIGUEL, C.D.
2020/01/19 17:00 Lemoa - Lemoa LEMOA B 22 - 4 TXUKUN LAKUA B
2020/01/19 17:00 Lemoa - Lemoa JOKO ALAI 13 - 22 TOLOSA C.F. B
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/24 21:00 Tolosa - Beotibar-Tolosa TOLOSA C.F. B 22 - 11 MUNDARRO, K.E.
2020/01/25 17:00 VITORIA - TXUKUN LAKUA TXUKUN LAKUA B 7 - 22 JOKO ALAI
2020/01/25 17:00 Estella - Estella SAN MIGUEL, C.D. 4 - 22 LEMOA B
2020/01/25 19:00 Lekunberri - Lekunberri LARRAUN 8 - 22 BURUZGAIN P.E.
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/31 19:00 astigarraga - astigarraga MUNDARRO, K.E. 22 - 6 TXUKUN LAKUA B
2020/02/01 18:30 Lekunberri - Lekunberri LARRAUN 22 - 12 SAN MIGUEL, C.D.
2020/02/02 12:00 ULTZAMA - ULTZAMA BURUZGAIN P.E. 4 - 22 TOLOSA C.F. B
2020/02/02 17:00 ZEANURI - Zeanuri JOKO ALAI 22 - 12 LEMOA B
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/08 12:00 Estella - Estella SAN MIGUEL, C.D. 3 - 22 JOKO ALAI
2020/02/09 10:30 Tolosa - Beotibar-Tolosa TOLOSA C.F. B 22 - 8 LARRAUN
2020/02/09 10:30 VITORIA - LAKUA TXUKUN LAKUA B 13 - 22 BURUZGAIN P.E.
2020/02/09 17:00 Lemoa - Lemoa LEMOA B 7 - 22 MUNDARRO, K.E.
Jardunaldia: 6
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/14 21:00 ULTZAMA - ULTZAMA BURUZGAIN P.E. 20 - 22 LEMOA B
2020/02/15 10:30 Tolosa - Beotibar-Tolosa TOLOSA C.F. B 22 - 1 SAN MIGUEL, C.D.
2020/02/15 17:00 astigarraga - astigarraga MUNDARRO, K.E. 22 - 16 JOKO ALAI
2020/02/15 17:00 Lekunberri - Lekunberri LARRAUN 22 - 13 TXUKUN LAKUA B
Jardunaldia: 7
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/21 19:00 Lemoa - Lemoa LEMOA B LARRAUN
2020/02/22 13:00 Estella - Estella SAN MIGUEL, C.D. MUNDARRO, K.E.
2020/02/22 16:00 VITORIA - LAKUA TXUKUN LAKUA B TOLOSA C.F. B
2020/02/22 19:00 ZEANURI - Zeanuri JOKO ALAI BURUZGAIN P.E.
 
Sailkapena P J I G EA A K
1 TOLOSA C.F. B   12 6 6 0 0 132 54
2 MUNDARRO, K.E.   11 6 5 1 0 121 69
3 JOKO ALAI    10 6 4 2 0 117 81
4 LEMOA B   9 6 3 3 0 102 94
5 BURUZGAIN P.E.   9 6 3 3 0 99 94
6 LARRAUN   8 6 2 4 0 84 113
7 TXUKUN LAKUA B   7 6 1 5 0 65 119
8 SAN MIGUEL, C.D.   6 6 0 6 0 36 132
Taldea: A TALDEA
Taldea: B TALDEA