E.H. KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA KADETE  - LIGA

A TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/10 20:00 Bera - EZTERAGA-Bera BORTZIRIAK 8 - 22 DANOK LAGUNAK
2020/01/11 15:30 Añorga - Añorga AÑORGA K.K.E. 11 - 22 JOKO ALAI
2020/01/11 17:00 Aramaixo - Aramaixo ARAMAIOAKO P.E. 4 - 22 LAZPKE
2020/01/11 18:00 Azpeitia - Izarraitz-Azpeitia ILUNPE E. 19 - 22 TOLOSA C.F. A
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/18 15:30 Añorga - Añorga AÑORGA K.K.E. 22 - 4 ARAMAIOAKO P.E.
2020/01/18 16:30 Tolosa - Beotibar-Tolosa TOLOSA C.F. A 22 - 5 BORTZIRIAK
2020/01/18 18:00 ZEANURI - Zeanuri JOKO ALAI 22 - 13 ILUNPE E.
2020/01/18 18:30 ORTUELLA - Ortuella DANOK LAGUNAK 22 - 17 LAZPKE
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/24 19:00 Lazkao - Lazkao-Kiroldegia LAZPKE 19 - 22 TOLOSA C.F. A
2020/01/24 20:00 AZPEITIA - AZPEITIA ILUNPE E. 8 - 22 AÑORGA K.K.E.
2020/01/25 12:00 Bera - Bera BORTZIRIAK 2 - 22 JOKO ALAI
2020/01/25 12:00 Aramaixo - Aramaixo ARAMAIOAKO P.E. 12 - 22 DANOK LAGUNAK
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/31 19:00 ZEANURI - Zeanuri JOKO ALAI 22 - 15 LAZPKE
2020/01/31 19:30 Añorga - Añorga AÑORGA K.K.E. 22 - 2 BORTZIRIAK
2020/02/01 10:30 Tolosa - Beotibar-Tolosa TOLOSA C.F. A 22 - 11 DANOK LAGUNAK
2020/02/01 18:00 AZPEITIA - AZPEITIA ILUNPE E. 22 - 13 ARAMAIOAKO P.E.
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/07 19:00 Lazkao - Lazkao-Kiroldegia LAZPKE 22 - 10 AÑORGA K.K.E.
2020/02/07 19:30 ORTUELLA - Ortuella DANOK LAGUNAK 17 - 22 JOKO ALAI
2020/02/07 20:00 Bera - Bera BORTZIRIAK 12 - 22 ILUNPE E.
2020/02/08 12:00 Aramaixo - Aramaixo ARAMAIOAKO P.E. 2 - 22 TOLOSA C.F. A
Jardunaldia: 6
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/14 20:00 Bera - Bera BORTZIRIAK 9 - 22 ARAMAIOAKO P.E.
2020/02/14 20:00 Azpeitia - Izarraitz-Azpeitia ILUNPE E. 22 - 0 LAZPKE
2020/02/15 15:30 Añorga - Añorga AÑORGA K.K.E. 22 - 6 DANOK LAGUNAK
2020/02/15 19:00 ZEANURI - Zeanuri JOKO ALAI 15 - 22 TOLOSA C.F. A
Jardunaldia: 7
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/21 19:00 Aramaixo - Aramaixo ARAMAIOAKO P.E. JOKO ALAI
2020/02/21 19:30 ORTUELLA - Ortuella DANOK LAGUNAK ILUNPE E.
2020/02/21 20:30 Lazkao - Lazkao-Kiroldegia LAZPKE BORTZIRIAK
2020/02/23 10:30 Tolosa - Beotibar-Tolosa TOLOSA C.F. A AÑORGA K.K.E.
Sailkapena P J I G EA A K
1 TOLOSA C.F. A   12 6 6 0 0 132 71
2 JOKO ALAI    11 6 5 1 0 125 80
3 AÑORGA K.K.E.   10 6 4 2 0 109 64
4 ILUNPE E.   9 6 3 3 0 106 91
5 DANOK LAGUNAK   9 6 3 3 0 100 103
6 LAZPKE   8 6 2 4 0 95 102
7 ARAMAIOAKO P.E.   7 6 1 5 0 57 119
8 BORTZIRIAK   6 6 0 6 0 38 132

B TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/11 11:00 SOPELANA - Sopelana KURENE-Retirado AMURRIO
2020/01/11 13:00 Pamplona - Oberena OBERENA, C.D. 18 - 22 ADISKIDE
2020/01/11 16:30 Zornotza - Amorebieta LAGUN ONAK P.E. 10 - 22 TAFALLA
2020/01/12 10:00 Tolosa - Beotibar-Tolosa TOLOSA C.F. B 22 - 5 BURUZGAIN P.E.
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/17 18:00 Pamplona - Oberena OBERENA, C.D. 22 - 17 LAGUN ONAK P.E.
2020/01/17 19:30 Galdakao - Galdakao ADISKIDE 8 - 22 TOLOSA C.F. B
2020/01/18 11:30 ULTZAMA - ULTZAMA BURUZGAIN P.E. KURENE-Retirado
2020/01/18 17:00 Amurrio - Amurrio AMURRIO 6 - 22 TAFALLA
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/24 19:00 Tafalla - ERETA-Tafalla TAFALLA 22 - 6 BURUZGAIN P.E.
2020/01/24 20:00 SOPELANA - Sopelana KURENE-Retirado ADISKIDE
2020/01/25 10:30 Tolosa - Beotibar-Tolosa TOLOSA C.F. B 18 - 22 OBERENA, C.D.
2020/01/25 19:00 Zornotza - Amorebieta LAGUN ONAK P.E. 21 - 22 AMURRIO
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/31 18:00 Pamplona - Oberena OBERENA, C.D. 22 - 5 KURENE-Retirado
2020/01/31 19:30 Galdakao - Galdakao ADISKIDE 21 - 22 TAFALLA
2020/02/01 10:30 Tolosa - Beotibar-Tolosa TOLOSA C.F. B 22 - 7 LAGUN ONAK P.E.
2020/02/02 12:00 ULTZAMA - ULTZAMA BURUZGAIN P.E. 22 - 11 AMURRIO
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/07 18:00 SOPELANA - Sopelana KURENE-Retirado TOLOSA C.F. B
2020/02/07 19:00 Tafalla - ERETA-Tafalla TAFALLA 18 - 22 OBERENA, C.D.
2020/02/08 17:00 Amurrio - Amurrio AMURRIO 11 - 22 ADISKIDE
2020/02/09 12:00 Zornotza - Amorebieta LAGUN ONAK P.E. 22 - 20 BURUZGAIN P.E.
Jardunaldia: 6
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/14 18:30 Pamplona - Oberena OBERENA, C.D. 22 - 7 AMURRIO
2020/02/14 20:00 Galdakao - Galdakao ADISKIDE 22 - 12 BURUZGAIN P.E.
2020/02/15 10:30 Tolosa - Beotibar-Tolosa TOLOSA C.F. B 4 - 22 TAFALLA
2020/02/16 - - KURENE-Retirado LAGUN ONAK P.E.
Jardunaldia: 7
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/21 18:45 MAÑARIA - MAÑARIA. LAGUN ONAK P.E. ADISKIDE
2020/02/21 20:00 ULTZAMA - ULTZAMA BURUZGAIN P.E. OBERENA, C.D.
2020/02/22 17:00 Amurrio - Amurrio AMURRIO TOLOSA C.F. B
2020/02/23 - - TAFALLA KURENE-Retirado
 
Sailkapena P J I G EA A K
1 TAFALLA   11 6 5 1 0 128 69
2 OBERENA, C.D.    11 6 5 1 0 128 87
3 TOLOSA C.F. B   8 5 3 2 0 88 64
4 ADISKIDE    8 5 3 2 0 95 85
5 LAGUN ONAK P.E.   6 5 1 4 0 77 108
6 BURUZGAIN P.E.   6 5 1 4 0 65 99
7 AMURRIO    6 5 1 4 0 57 109
8 KURENE-Retirado   1 1 0 1 0 5 22
Taldea: A TALDEA
Taldea: B TALDEA