E.H. KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA FRONTENIS NAGUSIAK-OHOREZKO MAILA  - LIGA

BAKARRA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/11 11:30 ZIERBANA - Zierbana ZIERBENA A 30 - 2 SESTAO IRAILA 05 B
2020/01/11 11:30 ZIERBANA - Zierbana ZIERBENA B 30 - 15 ERREKALEOR
2020/01/12 10:30 Getxo - Fadura GETXOKO B 23 - 27 SESTAO IRAILA 05 A
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/18 18:30 Sestao - La Benedicta (Sestao) SESTAO IRAILA 05 B 28 - 23 GETXOKO A
2020/01/19 10:30 Getxo - Fadura GETXOKO B 18 - 30 ZIERBENA B
2020/01/19 12:00 Sestao - La Benedicta (Sestao) SESTAO IRAILA 05 A 21 - 22 ZIERBENA A
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/25 12:00 ZIERBANA - Zierbana ZIERBENA A 30 - 17 ZIERBENA B
2020/01/26 10:30 Getxo - Fadura GETXOKO A 30 - 22 ERREKALEOR
2020/01/26 13:30 Sestao - La Benedicta (Sestao) SESTAO IRAILA 05 B 16 - 23 SESTAO IRAILA 05 A
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/01 18:00 GASTEIZ - ABETXUKO ERREKALEOR 30 - 15 GETXOKO B
2020/02/02 10:00 Sestao - La Benedicta (Sestao) SESTAO IRAILA 05 A 23 - 22 GETXOKO A
2020/02/02 17:00 ZIERBANA - Zierbana ZIERBENA B 30 - 25 SESTAO IRAILA 05 B
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/07 20:45 GETXO - GETXO-FADURA Nº. 3 GETXOKO A 15 - 30 GETXOKO B
2020/02/08 18:00 GASTEIZ - ABETXUKO ERREKALEOR 15 - 30 ZIERBENA A
2020/02/09 10:00 SESTAO - Sestao SESTAO IRAILA 05 A 29 - 25 ZIERBENA B
Jardunaldia: 6
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/15 09:00 Sestao - La Benedicta (Sestao) SESTAO IRAILA 05 B 22 - 17 ERREKALEOR
2020/02/15 12:00 ZIERBANA - Zierbana ZIERBENA B 30 - 23 GETXOKO A
2020/02/15 12:00 ZIERBANA - Zierbana ZIERBENA A 30 - 18 GETXOKO B
Jardunaldia: 7
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/22 16:30 GETXO - GETXO-FADURA Nº. 3 GETXOKO A ZIERBENA A
2020/02/22 19:00 GASTEIZ - ABETXUKO ERREKALEOR SESTAO IRAILA 05 A
2020/02/23 10:30 GETXO - GETXO-FADURA Nº. 3 GETXOKO B SESTAO IRAILA 05 B
 
Sailkapena P J I G EA A K
1 ZIERBENA A   10 5 5 0 0 142 73
2 ZIERBENA B   10 6 4 2 0 162 140
3 SESTAO IRAILA 05 A   9 5 4 1 0 123 108
4 SESTAO IRAILA 05 B   7 5 2 3 0 93 123
5 ERREKALEOR   6 5 1 4 0 99 127
6 GETXOKO B   6 5 1 4 0 104 132
7 GETXOKO A   6 5 1 4 0 113 133
Taldea: BAKARRA