E.H. KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ZESTA PUNTA NAGUSIAK-OHOREZKO M.  - LIGA

BAKARRA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/10 20:30 Berriatua - Berriatua BERRIATUA 30 - 28 MARKINA
2020/01/11 14:00 SAN JUAN DE LUZ - San Juan de Luz GASTEIZ JAI ALAI A 17 - 30 LUZEAN
2020/01/11 14:00 BIARRIZ - BIARRITZ KOSTAKOAK 30 - 27 GASTEIZ JAI ALAI B
2020/01/11 17:30 Cabanillas - Cabanillas CABANILLAS 22 - 30 DANOK BAT
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/18 12:00 Donibane Lohitzun - Donibane Lohitzun LUZEAN 30 - 22 MARKINA
2020/01/18 17:00 Mutriku - Mutriku DANOK BAT 24 - 30 KOSTAKOAK
2020/01/18 17:30 Noaín - BIDEZARRA-Noain GASTEIZ JAI ALAI B 30 - 22 GASTEIZ JAI ALAI A
2020/01/18 17:30 Cabanillas - Cabanillas CABANILLAS 22 - 30 BERRIATUA
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/24 19:00 Mutriku - Mutriku GASTEIZ JAI ALAI A 21 - 30 DANOK BAT
2020/01/24 20:00 Markina - Markina MARKINA 30 - 17 GASTEIZ JAI ALAI B
2020/01/24 20:30 Berriatua - Berriatua BERRIATUA 30 - 20 LUZEAN
2020/01/25 15:00 BIARRIZ - BIARRITZ KOSTAKOAK 30 - 24 CABANILLAS
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/31 19:30 Mutriku - Mutriku DANOK BAT 17 - 30 MARKINA
2020/02/01 15:00 BIARRIZ - BIARRITZ KOSTAKOAK 26 - 30 BERRIATUA
2020/02/01 16:30 Cabanillas - Cabanillas CABANILLAS 20 - 30 GASTEIZ JAI ALAI A
2020/02/02 11:00 Donibane Lohitzun - Donibane Lohitzun GASTEIZ JAI ALAI B 30 - 24 LUZEAN
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/07 19:00 Markina - Markina MARKINA 30 - 19 CABANILLAS
2020/02/08 11:00 Donibane Lohitzun - Donibane Lohitzun LUZEAN 30 - 26 DANOK BAT
2020/02/08 17:00 Berriatua - Berriatua BERRIATUA 25 - 30 GASTEIZ JAI ALAI B
2020/02/08 18:00 BIARRIZ - BIARRITZ GASTEIZ JAI ALAI A 24 - 30 KOSTAKOAK
Jardunaldia: 6
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/14 18:00 Mutriku - Mutriku DANOK BAT 30 - 0 GASTEIZ JAI ALAI B
2020/02/14 19:30 Berriatua - Berriatua GASTEIZ JAI ALAI A 21 - 30 BERRIATUA
2020/02/15 17:30 Cabanillas - Cabanillas CABANILLAS 18 - 30 LUZEAN
2020/02/16 11:30 BIARRIZ - BIARRITZ KOSTAKOAK 23 - 30 MARKINA
Jardunaldia: 7
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/21 19:00 Markina - Markina MARKINA GASTEIZ JAI ALAI A
2020/02/21 19:00 Noaín - Noain GASTEIZ JAI ALAI B CABANILLAS
2020/02/21 19:30 Berriatua - Berriatua BERRIATUA DANOK BAT
2020/02/22 11:00 Donibane Lohitzun - Donibane Lohitzun LUZEAN KOSTAKOAK
 
Sailkapena P J I G EA A K
1 BERRIATUA   11 6 5 1 0 175 147
2 LUZEAN   10 6 4 2 0 164 143
3 KOSTAKOAK   10 6 4 2 0 169 159
4 MARKINA   10 6 4 2 0 170 136
5 GASTEIZ JAI ALAI B   9 6 3 3 0 134 161
6 DANOK BAT    9 6 3 3 0 157 133
7 GASTEIZ JAI ALAI A   7 6 1 5 0 135 170
8 CABANILLAS   6 6 0 6 0 125 180
Taldea: BAKARRA