E.H. KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA PALA MOTZA NAGUSIAK-OHOREZKO M.  - LIGA

BAKARRA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/11 10:00 PAMPLONA - TENIS-Pamplona TENIS 40 - 14 ADURTZA JAI ALAI
2020/01/11 12:00 Armintza - Armintza ARMINTZA 40 - 34 KURENE
2020/01/11 17:00 OLABERRIA - OLABERRIA OIANGU P.E. 40 - 35 TXOST OIARTZUNGO P.K.E
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/18 10:00 PAMPLONA - TENIS-Pamplona TENIS 40 - 29 OIANGU P.E.
2020/01/18 12:00 SOPELANA - Sopelana KURENE 33 - 40 REAL SOCIEDAD S.A.D.
2020/01/18 16:00 Gasteiz - Adurtza ADURTZA JAI ALAI 11 - 40 ARMINTZA
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/24 20:00 Donosti - Atano III REAL SOCIEDAD S.A.D. 40 - 21 TXOST OIARTZUNGO P.K.E
2020/01/24 20:30 Armintza - Armintza ARMINTZA 40 - 15 OIANGU P.E.
2020/01/26 13:30 SOPELANA - Sopelana KURENE 40 - 12 ADURTZA JAI ALAI
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/01 11:00 Ordizia - Beti Alai-Ordizia OIANGU P.E. 27 - 40 KURENE
2020/02/01 12:00 GASTEIZ - ABETXUKO ADURTZA JAI ALAI 17 - 40 REAL SOCIEDAD S.A.D.
2020/02/01 18:00 OIARTZUN - OIARTZUN- TXOST OIARTZUNGO P.K.E 32 - 40 TENIS
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/08 16:00 Gasteiz - Adurtza ADURTZA JAI ALAI 19 - 40 OIANGU P.E.
2020/02/08 16:00 OIARTZUN - OIARTZUN- TXOST OIARTZUNGO P.K.E 40 - 27 ARMINTZA
2020/02/08 17:00 Altza - Altza REAL SOCIEDAD S.A.D. 40 - 31 TENIS
Jardunaldia: 6
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/15 11:00 Ordizia - Ordizia OIANGU P.E. 38 - 40 REAL SOCIEDAD S.A.D.
2020/02/15 11:00 SOPELANA - Sopelana KURENE 40 - 33 TXOST OIARTZUNGO P.K.E
2020/02/15 11:30 Armintza - Armintza ARMINTZA 40 - 14 TENIS
Jardunaldia: 7
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/22 11:00 PAMPLONA - TENIS-Pamplona TENIS KURENE
2020/02/22 11:15 Altza - Altza REAL SOCIEDAD S.A.D. ARMINTZA
2020/02/22 17:00 OIARTZUN - OIARTZUN- TXOST OIARTZUNGO P.K.E ADURTZA JAI ALAI
 
Sailkapena P J I G EA A K
1 REAL SOCIEDAD S.A.D.   10 5 5 0 0 200 140
2 ARMINTZA   9 5 4 1 0 187 114
3 TENIS    8 5 3 2 0 165 155
4 OIANGU P.E.   8 6 2 4 0 189 214
5 KURENE   8 5 3 2 0 187 152
6 TXOST OIARTZUNGO P.K.E   6 5 1 4 0 161 187
7 ADURTZA JAI ALAI    5 5 0 5 0 73 200
Taldea: BAKARRA