E.H. KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA 22-AZPIKO  - LIGA

A TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/01/12 17:00 Irurtzun - Irurtzun IRURTZUN 22 - 7 OROZKO A
2019/01/12 18:00 USANSOLO - Usansolo USANSOLO A 22 - 10 TXUKUN LAKUA A
2019/01/12 18:00 USANSOLO - Usansolo AMURRIO A 22 - 13 GURE PILOTA
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/01/19 19:30 OROZKO - OROZKO OROZKO A AMURRIO A
2019/01/20 11:00 VITORIA - LAKUA TXUKUN LAKUA A IRURTZUN
2019/01/20 11:00 VITORIA - LAKUA GURE PILOTA USANSOLO B
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/01/27 - - USANSOLO B OROZKO A
2019/01/27 - - IRURTZUN USANSOLO A
2019/01/27 - - AMURRIO A TXUKUN LAKUA A
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/02/03 - - GURE PILOTA OROZKO A
2019/02/03 - - TXUKUN LAKUA A USANSOLO B
2019/02/03 - - USANSOLO A AMURRIO A
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/02/10 - - IRURTZUN AMURRIO A
2019/02/10 - - USANSOLO B USANSOLO A
2019/02/10 - - TXUKUN LAKUA A GURE PILOTA
Jardunaldia: 6
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/02/17 - - OROZKO A TXUKUN LAKUA A
2019/02/17 - - USANSOLO A GURE PILOTA
2019/02/17 - - USANSOLO B IRURTZUN
Jardunaldia: 7
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/02/24 - - AMURRIO A USANSOLO B
2019/02/24 - - OROZKO A USANSOLO A
2019/02/24 - - GURE PILOTA IRURTZUN
Sailkapena P J I G EA A K
1 IRURTZUN   2 1 1 0 0 22 7
2 USANSOLO A   2 1 1 0 0 22 10
3 AMURRIO A   2 1 1 0 0 22 13
4 GURE PILOTA   1 1 0 1 0 13 22
5 TXUKUN LAKUA A   1 1 0 1 0 10 22
6 OROZKO A   1 1 0 1 0 7 22
7 USANSOLO B   0 0 0 0 0 0 0

B TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/01/11 19:00 Bergara - Bergara BERGARA K.E. 22 - 21 OROZKO B
2019/01/11 19:00 Bergara - Bergara OIARPE, K.E. 22 - 7 AMURRIO B
2019/01/11 19:00 Pamplona - Oberena OBERENA 20 - 22 TXUKUN LAKUA B
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/01/20 11:00 VITORIA - LAKUA TXUKUN LAKUA B OIARPE, K.E.
2019/01/20 17:00 OROZKO - OROZKO OROZKO B OBERENA
2019/01/20 17:00 OROZKO - OROZKO AMURRIO B AÑORGA
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/01/27 - - AÑORGA TXUKUN LAKUA B
2019/01/27 - - OBERENA BERGARA K.E.
2019/01/27 - - OIARPE, K.E. OROZKO B
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/02/03 - - AMURRIO B TXUKUN LAKUA B
2019/02/03 - - OROZKO B AÑORGA
2019/02/03 - - BERGARA K.E. OIARPE, K.E.
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/02/10 - - OBERENA OIARPE, K.E.
2019/02/10 - - AÑORGA BERGARA K.E.
2019/02/10 - - OROZKO B AMURRIO B
Jardunaldia: 6
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/02/17 - - TXUKUN LAKUA B OROZKO B
2019/02/17 - - BERGARA K.E. AMURRIO B
2019/02/17 - - AÑORGA OBERENA
Jardunaldia: 7
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/02/24 - - OIARPE, K.E. AÑORGA
2019/02/24 - - TXUKUN LAKUA B BERGARA K.E.
2019/02/24 - - AMURRIO B OBERENA
 
Sailkapena P J I G EA A K
1 OIARPE, K.E.   3 2 1 1 0 29 29
2 TXUKUN LAKUA B   2 1 1 0 0 22 20
3 BERGARA K.E.   2 1 1 0 0 22 21
4 OROZKO B   1 1 0 1 0 21 22
5 OBERENA   1 1 0 1 0 20 22
6 AMURRIO B   0 0 0 0 0 0 0
7 AÑORGA    0 0 0 0 0 0 0
Taldea: A TALDEA
Taldea: B TALDEA