J.A. ZULOAGA MEMORIALA

22 Uztaila, Ostirala, eguneko partiduak, 18:00 orduan, RENTERIA - RENTERIA-ko frontoian

FINALA
ESKUZ BINAKA ELITEAK

E.Labaka-M.Lizeaga 22 - 14 Etxezarreta-Garmendia

ESKUZ BINAKA PROMESAK

Senar-Apezetxea 16 - 22 J.Alberdi-Lazkoz

19 Uztaila, Asteartea, eguneko partiduak, 19:00 orduan, RENTERIA - RENTERIA-ko frontoian

ERDIFINALAK
ESKUZ BINAKA ELITEAK

Iribarren-Elizegi 8 - 22 E.Labaka-M.Lizeaga

Exposito-Urruzola 16 - 22 Etxezarreta-Garmendia

18 Uztaila, Astelehena, eguneko partiduak, 19:00 orduan, RENTERIA - RENTERIA-ko frontoian

ERDIFINALAK
ESKUZ BINAKA PROMESAK

Zubizarreta IV-Odriozola 3 - 22 Senar-Apezetxea

De la Fuente-Cuairan 10 - 22 J.Alberdi-Lazkoz

16 Uztaila, Larunbata, eguneko partiduak, 10:30 orduan, RENTERIA - RENTERIA-ko frontoian

FINALA
ESKUZ BINAKA ALEBINAK

Santesteban-Ugartemendia 18 - 12 Arsuaga-I.Ormazabal

ESKUZ BINAKA INFANTILAK

Izagirre-Alberdi 18 - 14 Antimasberes II-Ibarzabal

ESKUZ BINAKA KADETEAK

Uriarte-Lacalle 14 - 22 Ibarluzea-Canseco

14 Uztaila, Osteguna, eguneko partiduak, 19:00 orduan, RENTERIA - RENTERIA-ko frontoian

FINAL LAURDENAK
ESKUZ BINAKA ELITEAK

iribarren-Elizegi 22 - 3 Ojuel-Oliden

Yoldi-Altuzarra 11 - 22 Exposito-Urruzola

13 Uztaila, Asteazkena, eguneko partiduak, 19:00 orduan, RENTERIA - RENTERIA-ko frontoian

FINAL LAURDENAK
ESKUZ BINAKA ELITEAK

E.Labaka-M.Lizeaga 22 - 10 Espinal-Balerdi

12 Uztaila, Asteartea, eguneko partiduak, 19:00 orduan, RENTERIA - RENTERIA-ko frontoian

ERDIFINALAK
ESKUZ BINAKA KADETEAK

Uriarte-Lacalle 22 - 9 Palacios-Segurola

Ibarluzea-Canseco 22 - 5 Campo-Santesteban

11 Uztaila, Astelehena, eguneko partiduak, 19:00 orduan, RENTERIA - RENTERIA-ko frontoian

ERDIFINALAK
ESKUZ BINAKA INFANTILAK

Otaegi-Artetxe 7 - 18 Izagirre-Alberdi

Antimasberes II-Ibarzabal 18 - 13 Nazabal-Olza

7 Uztaila, Osteguna, eguneko partiduak, 19:00 orduan, RENTERIA - RENTERIA-ko frontoian

FINAL LAURDENAK
ESKUZ BINAKA PROMESAK

Senar-Apezetxea 22 - 10 Igoa-Ugartemendia

ESKUZ BINAKA ELITEAK

Astiz-Aranguren 9 - 22 Etxezarreta-Garmendia

5 Uztaila, Asteartea, eguneko partiduak, 18:30 orduan, RENTERIA - RENTERIA-ko frontoian

FINAL LAURDENAK
ESKUZ BINAKA INFANTILAK

Antimasberes II-Ibarzabal 18 - 7 Zearra-Moto

ERDIFINALAK
ESKUZ BINAKA ALEBINAK

Ezkurra-Leiza 12 - 18 Santesteban-Ugartemendia

Arsuaga-I.Ormazabal 18 - 11 Landa-E.Ormazabal

4 Uztaila, Astelehena, eguneko partiduak, 19:00 orduan, RENTERIA - RENTERIA-ko frontoian

FINAL LAURDENAK
ESKUZ BINAKA PROMESAK

Zubizarreta IV-Odriozola 22 - 13 Gutierrez-M.García

Irribarria-Loza 9 - 22 J.Alberdi-Lazkoz

30 Ekaina, Osteguna, eguneko partiduak, 19:00 orduan, RENTERIA - RENTERIA-ko frontoian

FINAL LAURDENAK
ESKUZ BINAKA KADETEAK

Campo-Santesteban 22 - 11 Murua-Sotil

Ibarluzea-Canseco 22 - 1 Vicente-Castro

29 Ekaina, Asteazkena, eguneko partiduak, 19:00 orduan, RENTERIA - RENTERIA-ko frontoian

FINAL LAURDENAK
ESKUZ BINAKA INFANTILAK

Nazabal-Olza 18 - 14 Etxaniz-Arregi

ESKUZ BINAKA KADETEAK

Uriarte-Lacalle 22 - 20 Izagirre-Iturriotz

27 Ekaina, Astelehena, eguneko partiduak, 19:00 orduan, RENTERIA - RENTERIA-ko frontoian

FINAL LAURDENAK
ESKUZ BINAKA ALEBINAK

Ezkurra-Leiza 18 - 3 Petaca-Gonzalo

ESKUZ BINAKA INFANTILAK

Izagirre-Alberdi 18 - 8 Bidart-Telletxea

23 Ekaina, Osteguna, eguneko partiduak, 19:00 orduan, RENTERIA - RENTERIA-ko frontoian

FINAL LAURDENAK
ESKUZ BINAKA KADETEAK

Egurrola-Calvo 22 - 11 Sagardia-Apeztegia

ESKUZ BINAKA PROMESAK

Altuna-Ibarloza 16 - 22 De la Fuente-Cuairan

21 Ekaina, Asteartea, eguneko partiduak, 19:00 orduan, RENTERIA - RENTERIA-ko frontoian

FINAL LAURDENAK
ESKUZ BINAKA ALEBINAK

Arsuaga-I.Ormazabal 18 - 15 Iparragirre-Zufiria

ESKUZ BINAKA INFANTILAK

Salaberria-Salaberria 12 - 18 Otaegi-Artetxe

20 Ekaina, Astelehena, eguneko partiduak, 19:00 orduan, RENTERIA - RENTERIA-ko frontoian

FINAL LAURDENAK
ESKUZ BINAKA ALEBINAK

Ansola-Urrestilla 15 - 18 Santesteban-Ugartemendia

Landa-E.Ormazabal 18 - 5 Rekalde-Garcia