XVII BERRIA TXAPELKETA

15 Maiatza, Igandea, eguneko partiduak, 11:00 orduan, ZARATAMO - Zaratamo-ko frontoian

FINAL 1/8
ESKUZ BINAKA KADETEAK

(ERREKA) Oyarzabal-Jimenez - (UPO MENDI) Gómez-Meabe

ESKUZ BINAKA GAZTEAK

(ERREKA) Apezetxea-Agesta - (UPO MENDI) Elorz II-Iglesias II

ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

(ERREKA) Barandiarán-Cuairan - (UPO MENDI) Iglesias-Elorz

8 Maiatza, Igandea, eguneko partiduak, 17:00 orduan, Hernani - Hernani-ko frontoian

FINAL 1/8
ESKUZ BINAKA KADETEAK

(OBERENA) Iturbe-Azpeitia 22 - 11 (BEHAR ZANA) Aranburu-Otaegi

ESKUZ BINAKA GAZTEAK

(HERNANI) Jara-Etxarri 22 - 13 (BEHAR ZANA) Aranburu anaiak

ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

(HERNANI) Ojuel-Ortíz de Urbina 22 - 6 (BEHAR ZANA) Iraola-Jauregi

8 Maiatza, Igandea, eguneko partiduak, 11:00 orduan, Hernani - Hernani-ko frontoian

FINAL 1/8
ESKUZ BINAKA KADETEAK

(OBERENA) Sánchez-Santesteban 22 - 1 (ZAZPI ITURRI)Ruíz-Karrera

ESKUZ BINAKA GAZTEAK

(OBERENA) Sarasibar-Balerdi 22 - 1 (ZAZPI ITURRI) Armaolea-Plazaola

ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

(OBERENA) Canabal-Aldabe 22 - 6 (ZAZPI ITURRI) Zabala-Beloki

1 Maiatza, Igandea, eguneko partiduak, 19:00 orduan, Zornotza - Amorebieta-ko frontoian

KOPA
ESKUZ BINAKA KADETEAK

(OTEIZA) Aldazabal-Egaña 22 - 21 (LAGUN ONAK) Arroitajauregi-Bereziartua

ESKUZ BINAKA GAZTEAK

(OTEIZA) Aranbarri-Juaristi 22 - 11 (LAGUN ONAK) Ereño-Alonso

ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

(OTEIZA) A. Juaristi-J.Juaristi 22 - 16 (LAGUN ONAK) Prieto-Morgaetxeberria

29 Apirila, Ostirala, eguneko partiduak, 19:15 orduan, Galdakao - Galdakao-ko frontoian

KOPA
ESKUZ BINAKA KADETEAK

(TITIN III) Vicente-Fernández 22 - 2 (ADISKIDE) Ereño-Gómez

ESKUZ BINAKA GAZTEAK

(TITIN III) Canseco-Plaza 5 - 22 (ADISKIDE) Ariznabarreta-Arroita

ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

(TITIN III) Kortabarria-Medel 6 - 22 (ADISKIDE) Legorburu-Carregal

24 Apirila, Igandea, eguneko partiduak, 17:00 orduan, ALEGI - ALEGI-ko frontoian

KOPA
ESKUZ BINAKA KADETEAK

(ZUGARRALDE) Urmeneta-Hualde 7 - 22 (INTXURRE) Murua-Iturrioz

ESKUZ BINAKA GAZTEAK

(ZUGARRALDE) Rebole-Salcedo 22 - 8 (INTXURRE) Zabala-Irazustabarrena II

ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

(ZUGARRALDE) Elizalde-Alduntzin 22 - 15 (INTXURRE) Zubeldia-Irazustabarrena

23 Apirila, Larunbata, eguneko partiduak, 17:00 orduan, IURRETA - IURRETA-ko frontoian

KOPA
ESKUZ BINAKA KADETEAK

(OLABURU) Ortíz-Aldea 22 - 1 (VILLAMEDIANA) J.Benito-D. Benito

ESKUZ BINAKA GAZTEAK

(OLABURU) Bikandi-Romero 22 - 14 (VILLAMEDIANA) S. Benito-García

ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

(OLABURU) Bereinkua-Díez 22 - 18 (VILLAMEDIANA) Rodrigo-Montiel

10 Apirila, Igandea, eguneko partiduak, 11:00 orduan, Hernani - Hernani-ko frontoian

KOPA
ESKUZ BINAKA KADETEAK

(MARKINA) Egurrola-Burusoila 22 - 11 BARBERITO (Mito-Olave)

ESKUZ BINAKA GAZTEAK

(MARKINA) Ibarloza Ii-Alvarez 7 - 22 (BARBERITO) Campo-Loza

ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

(MARKINA) Agirreamalloa-Ibarloza 22 - 10 (BARBERITO) Garcia-Petite II

9 Apirila, Larunbata, eguneko partiduak, 17:00 orduan, Hernani - Hernani-ko frontoian

KOPA
ESKUZ BINAKA KADETEAK

(NAFARREN ETXEA) Martínez-Navarro 14 - 22 (UPO MENDI) Gómez-Meabe

ESKUZ BINAKA GAZTEAK

(NAFARREN ETXEA) Arribas-Blanca 10 - 22 (UPO MENDI) Elorz II-Iglesias II

ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

(NAFARREN ETXEA) Cabrero-Arrasate 16 - 22 (UPO MENDI) Iglesias-Elorz

3 Apirila, Igandea, eguneko partiduak, 17:00 orduan, Hernani - Hernani-ko frontoian

KOPA
ESKUZ BINAKA KADETEAK

(TXUKUN LAKUA) Palacios-Ormazabal 22 - 5 (BEHAR ZANA) Otaegi-Aranburu

(ZAZPI ITURRI) Ruíz-Karrera 22 - 3 (LARRAUN)Galarza-Navarro

ESKUZ BINAKA GAZTEAK

(ZAZPI ITURRI) Plazaola-Gorostidi 22 - 10 (LARRAUN) Ezkurdia-Sotil

(TXUKUN LAKUA) Otxoa-Alava 18 - 22 (BEHAR ZANA) Aranburu-Aranburu

ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

(TXUKUN LAKUA) Díaz de Gereñu-Ramos 7 - 22 (BEHAR ZANA) Urbieta II-Erasun

(ZAZPI ITURRI) Zabala-Beloki 5 - 22 (LARRAUN) Galartza-Gurrea

26 Martxoa, Larunbata, eguneko partiduak, 17:00 orduan, Laudio - Areta-ko frontoian

KOPA
ESKUZ BINAKA KADETEAK

(HERRIAREN) Reinaldo-Manterola 2 - 22 (LAGUN ONAK) Arroitajauregi-Bereziartua

ESKUZ BINAKA GAZTEAK

(HERRIAREN) Sánchez-Escuza 22 - 11 LAGUN ONAK (Alonso-Bullón)

ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

(HERRIAREN) Sáez-Picón 1 - 22 (LAGUN ONAK) Prieto-Morgaetxeberria

25 Martxoa, Ostirala, eguneko partiduak, 19:00 orduan, Galdakao - Galdakao-ko frontoian

KOPA
ESKUZ BINAKA KADETEAK

(ADISKIDE) Ereño-Gómez 21 - 21 (AMURRIO) Arauzo II-Pikatza

ESKUZ BINAKA NAGUSIAK

(ADISKIDE) Legorburu-Carregal 22 - 17 (AMURRIO) Landaluze-Gónzalez

23 Martxoa, Asteazkena, eguneko partiduak, 19:00 orduan, Galdakao - Galdakao-ko frontoian

KOPA
ESKUZ BINAKA GAZTEAK

(ADISKIDE) Ariznabarreta-Arroita 22 - 6 (AMURRIO) Arauzo-Díaz