VII. MASTER KAIOLA

8 Maiatza, Igandea, eguneko partiduak, 17:00 orduan, --ko frontoian

FINALA
EMAKUMEAK 22-AZPIKO

Arrizabalaga 22 - 18 Aldai

ESKUZ BANAKA GAZTEAK

Eskuza 12 - 22 Apezetxea

ESKUZ BANAKA 22 AZPIKO

Hormaetxe - Zubizarreta IV

24 Apirila, Igandea, eguneko partiduak, 10:30 orduan, Zornotza - Amorebieta-ko frontoian

ERDIFINALAK
ESKUZ BANAKA GAZTEAK

Arrizabalaga 8 - 22 Apezetxea

EMAKUMEAK 22-AZPIKO

Garai 18 - 22 Arrizabalaga

Alday 22 - 17 Larrarte

ESKUZ BANAKA 22 AZPIKO

Fernández 8 - 22 Zubizarreta IV

22 Apirila, Ostirala, eguneko partiduak, 20:00 orduan, Zornotza - Amorebieta-ko frontoian

ERDIFINALAK
ESKUZ BANAKA GAZTEAK

Bilbao 17 - 22 Eskuza

ESKUZ BANAKA 22 AZPIKO

Ariztegi 11 - 22 Hormaetxe

17 Apirila, Igandea, eguneko partiduak, 11:00 orduan, Zornotza - Amorebieta-ko frontoian

FINAL 1/4
EMAKUMEAK 22-AZPIKO

Larrarte 22 - 19 Ruíz de Infante

ESKUZ BANAKA GAZTEAK

Amiano II 22 - 8 Amiano II

Eskuza 22 - 8 Ituarte

15 Apirila, Ostirala, eguneko partiduak, 19:30 orduan, Zornotza - Amorebieta-ko frontoian

FINAL 1/4
ESKUZ BANAKA GAZTEAK

Apezetxea 22 - 16 Beitia II

ESKUZ BANAKA 22 AZPIKO

Senar 17 - 22 Zubizarreta IV

10 Apirila, Igandea, eguneko partiduak, 17:00 orduan, Zornotza - Amorebieta-ko frontoian

FINAL 1/4
EMAKUMEAK 22-AZPIKO

Arrizabalaga 22 - 4 Osés

ESKUZ BANAKA GAZTEAK

Arrizabalaga 22 - 12 Tirado

ESKUZ BANAKA 22 AZPIKO

Gutierrez 16 - 22 Hormaetxe

8 Apirila, Ostirala, eguneko partiduak, 20:00 orduan, Zornotza - Amorebieta-ko frontoian

FINAL 1/4
ESKUZ BANAKA 22 AZPIKO

Oskoz 21 - 22 Fernández

Ariztegi 22 - 8 Altuna

3 Apirila, Igandea, eguneko partiduak, 11:00 orduan, Zornotza - Amorebieta-ko frontoian

FINAL 1/8
EMAKUMEAK 22-AZPIKO

Oses 22 - 0 N. Agirre

1/ FINALA
ESKUZ BANAKA GAZTEAK

Ituarte 22 - 16 Mikelarena

1/8 FINAL
ESKUZ BANAKA 22 AZPIKO

Altuna 22 - 21 I. Egiguren

1 Apirila, Ostirala, eguneko partiduak, 19:45 orduan, Zornotza - Amorebieta-ko frontoian

1/8 FINAL
ESKUZ BANAKA 22 AZPIKO

Kortazar 14 - 22 Zubizarreta IV

Fernández 22 - 6 Irribarria II

27 Martxoa, Igandea, eguneko partiduak, 11:00 orduan, Zornotza - Amorebieta-ko frontoian

FINAL 1/8
EMAKUMEAK 22-AZPIKO

Etxegarai 13 - 22 Ruíz de Infante

1/ FINALA
ESKUZ BANAKA GAZTEAK

Tirado 22 - 7 Ibarloza

Balerdi 15 - 22 Beitia II

25 Martxoa, Ostirala, eguneko partiduak, 21:00 orduan, Zornotza - Amorebieta-ko frontoian

1/ FINALA
ESKUZ BANAKA GAZTEAK

Bilbao 22 - 6 Amundarain

Hormaetxe 22 - 12 Urigoitia

20 Martxoa, Igandea, eguneko partiduak, 17:00 orduan, Zornotza - Amorebieta-ko frontoian

FINAL 1/16
ESKUZ BANAKA GAZTEAK

Loza 10 - 22 Arroita

Sarasibar 22 - 19 Bernaola

FINALA 1/16
ESKUZ BANAKA 22 AZPIKO

Bengoa 14 - 22 I. Egiguren

Etxaniz 20 - 22 Urigoitia

19 Martxoa, Larunbata, eguneko partiduak, 18:30 orduan, Zornotza - Amorebieta-ko frontoian

FINAL 1/16
ESKUZ BANAKA GAZTEAK

Ibarloza 22 - 12 Iglesias

Zabaleta 13 - 22 Beitia II

FINALA 1/16
ESKUZ BANAKA 22 AZPIKO

Zubizarreta IV 22 - 7 Garay

Irribarria 22 - 5 Salaberria

13 Martxoa, Igandea, eguneko partiduak, 11:00 orduan, Zornotza - Amorebieta-ko frontoian

FINAL 1/32
ESKUZ BANAKA GAZTEAK

Ariznabarreta 4 - 22 Iglesias

Odriozola 14 - 22 Beitia

FINALA 1/32
ESKUZ BANAKA 22 AZPIKO

Díaz de Gereñu 14 - 22 Garay

12 Martxoa, Larunbata, eguneko partiduak, 18:30 orduan, Zornotza - Amorebieta-ko frontoian

FINAL 1/32
ESKUZ BANAKA GAZTEAK

Arroita 22 - 8 Bullón

Olaizola 5 - 22 Bernaola

FINALA 1/32
ESKUZ BANAKA 22 AZPIKO

Rekalde 10 - 22 I. Egiguren

X. Beitia 21 - 22 Urigoitia