E.H. KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA PALA MOTZA NAGUSIAK-EHL  - LIGA

A TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/01/08 10:00 Sestao - La Benedicta (Sestao) LAGUN ARTEA 40 - 12 ILUNPE E.
2022/01/09 11:00 OLABERRIA - OLABERRIA OIANGU P.E. 40 - 36 IRTXAN LOIU
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/01/14 19:00 LOIU - LARRONDO IRTXAN LOIU 22 - 40 LAGUN ARTEA
2022/01/16 10:00 Azpeitia - Izarraitz-Azpeitia ILUNPE E. 40 - 35 ADURTZA JAI ALAI A
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/01/22 10:00 Sestao - La Benedicta (Sestao) LAGUN ARTEA 40 - 19 OIANGU P.E.
2022/01/23 10:00 Gasteiz - Adurtza ADURTZA JAI ALAI A 40 - 33 IRTXAN LOIU
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/02/06 - - IRTXAN LOIU ILUNPE E.
2022/02/06 - - OIANGU P.E. ADURTZA JAI ALAI A
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/02/13 - - ADURTZA JAI ALAI A LAGUN ARTEA
2022/02/13 - - ILUNPE E. OIANGU P.E.
 
Sailkapena P J I G EA A K
1 LAGUN ARTEA   6 3 3 0 0 120 53
2 ILUNPE E.   3 2 1 1 0 52 75
3 OIANGU P.E.   3 2 1 1 0 59 76
4 IRTXAN LOIU   3 3 0 3 0 91 120
5 ADURTZA JAI ALAI A   3 2 1 1 0 75 73

B TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/01/08 12:00 Pamplona - Oberena OBERENA, C.D. 40 - 35 KURENE
2022/01/09 10:45 RENTERIA - RENTERIA EPLE 29 - 40 GAZTELEKU
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/01/15 11:00 SOPELANA - Sopelana KURENE 22 - 40 EPLE
2022/01/15 12:00 ANDOAIN - ARRATE GAZTELEKU 40 - 10 ADURTZA JAI ALAI B
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/01/22 10:15 RENTERIA - RENTERIA EPLE 40 - 32 OBERENA, C.D.
2022/01/22 16:00 Gasteiz - Adurtza ADURTZA JAI ALAI B 28 - 40 KURENE
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/02/06 - - KURENE GAZTELEKU
2022/02/06 - - OBERENA, C.D. ADURTZA JAI ALAI B
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2022/02/13 - - ADURTZA JAI ALAI B EPLE
2022/02/13 - - GAZTELEKU OBERENA, C.D.
 
Sailkapena P J I G EA A K
1 EPLE    5 3 2 1 0 109 94
2 GAZTELEKU   4 2 2 0 0 80 39
3 KURENE   4 3 1 2 0 97 108
4 OBERENA, C.D.    3 2 1 1 0 72 75
5 ADURTZA JAI ALAI B   2 2 0 2 0 38 80
Taldea: A TALDEA
Taldea: B TALDEA