E.H. KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA NAGUSIAK-EHL  - LIGA

A TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/10 20:00 Azkoitia - Azkoitia AZKOITIA 22 - 11 LARRAUN
2020/01/12 10:00 Tolosa - Beotibar-Tolosa TOLOSA C.F. TARTALOETXE P.K.E.-Retirado
2020/01/12 11:30 ULTZAMA - ULTZAMA BURUZGAIN P.E. 7 - 22 ADISKIDE
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/17 19:30 Galdakao - Galdakao ADISKIDE 22 - 7 TOLOSA C.F.
2020/01/18 11:30 ULTZAMA - ULTZAMA BURUZGAIN P.E. 18 - 22 AZKOITIA
2020/01/19 - - TARTALOETXE P.K.E.-Retirado BEHAR ZANA S.D.
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/25 10:30 Tolosa - Beotibar-Tolosa TOLOSA C.F. 12 - 22 AZKOITIA
2020/01/26 - - TARTALOETXE P.K.E.-Retirado ADISKIDE
2020/01/26 10:00 Billabona - Billabona BEHAR ZANA S.D. 22 - 10 LARRAUN
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/01 18:30 Lekunberri - Lekunberri LARRAUN 7 - 22 BURUZGAIN P.E.
2020/02/02 - - AZKOITIA TARTALOETXE P.K.E.-Retirado
2020/02/02 12:00 Galdakao - Galdakao ADISKIDE 15 - 22 BEHAR ZANA S.D.
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/07 20:00 Galdakao - Galdakao ADISKIDE 22 - 9 AZKOITIA
2020/02/08 12:30 Billabona - Billabona BEHAR ZANA S.D. 22 - 16 BURUZGAIN P.E.
2020/02/08 19:00 Lekunberri - Lekunberri LARRAUN 13 - 22 TOLOSA C.F.
Jardunaldia: 6
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/14 20:00 Azkoitia - Azkoitia AZKOITIA 22 - 13 BEHAR ZANA S.D.
2020/02/15 10:30 Tolosa - Beotibar-Tolosa TOLOSA C.F. 22 - 6 BURUZGAIN P.E.
2020/02/16 - - TARTALOETXE P.K.E.-Retirado LARRAUN
Jardunaldia: 7
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/21 18:30 ALDATZ - ALDATZ LARRAUN 6 - 22 ADISKIDE
2020/02/21 20:00 Billabona - Billabona BEHAR ZANA S.D. 16 - 22 TOLOSA C.F.
2020/02/23 - - BURUZGAIN P.E. TARTALOETXE P.K.E.-Retirado
Sailkapena P J I G EA A K
1 AZKOITIA   9 5 4 1 0 97 76
2 ADISKIDE    9 5 4 1 0 103 51
3 TOLOSA C.F.   8 5 3 2 0 85 79
4 BEHAR ZANA S.D.   8 5 3 2 0 95 85
5 BURUZGAIN P.E.   6 5 1 4 0 69 95
6 LARRAUN   5 5 0 5 0 47 110
7 TARTALOETXE P.K.E.-Retirado   0 0 0 0 0 0 0

B TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/11 12:00 SORALUZE - SORALUZE SORALUZE 22 - 11 OBERENA, C.D.
2020/01/11 18:00 Amurrio - Amurrio AMURRIO 15 - 22 IRURTZUN
2020/01/11 18:00 OIARTZUN - OIARTZUN- OIARPE 22 - 14 EPLE
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/17 18:00 Pamplona - Oberena OBERENA, C.D. 22 - 11 LAZPKE
2020/01/18 18:15 OIARTZUN - OIARTZUN- OIARPE 22 - 3 AMURRIO
2020/01/19 10:45 RENTERIA - RENTERIA EPLE 22 - 7 SORALUZE
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/24 19:00 Lazkao - Lazkao-Kiroldegia LAZPKE 18 - 22 IRURTZUN
2020/01/24 19:00 Pamplona - Oberena OBERENA, C.D. 22 - 12 EPLE
2020/01/26 11:00 SORALUZE - SORALUZE SORALUZE 22 - 10 AMURRIO
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/31 19:10 RENTERIA - RENTERIA EPLE 22 - 20 LAZPKE
2020/01/31 20:00 Irurtzun - Irurtzun IRURTZUN 15 - 22 OIARPE
2020/02/01 17:00 Amurrio - Amurrio AMURRIO 22 - 13 OBERENA, C.D.
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/07 18:10 RENTERIA - RENTERIA EPLE 22 - 16 AMURRIO
2020/02/07 19:00 Lazkao - Lazkao-Kiroldegia LAZPKE 11 - 22 OIARPE
2020/02/07 19:30 Irurtzun - Irurtzun IRURTZUN 19 - 22 SORALUZE
Jardunaldia: 6
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/14 19:30 Amurrio - Amurrio AMURRIO 22 - 14 LAZPKE
2020/02/15 10:00 Pamplona - Oberena OBERENA, C.D. 10 - 22 IRURTZUN
2020/02/16 11:00 SORALUZE - SORALUZE SORALUZE 14 - 22 OIARPE
Jardunaldia: 7
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/21 19:30 Irurtzun - Irurtzun IRURTZUN 22 - 10 EPLE
2020/02/22 17:00 OIARTZUN - OIARTZUN- OIARPE 22 - 6 OBERENA, C.D.
2020/02/23 11:00 Lazkao - Lazkao-Kiroldegia LAZPKE 12 - 22 SORALUZE
 
Sailkapena P J I G EA A K
1 OIARPE   12 6 6 0 0 132 63
2 IRURTZUN   10 6 4 2 0 122 97
3 SORALUZE   10 6 4 2 0 109 96
4 EPLE    9 6 3 3 0 102 109
5 AMURRIO    8 6 2 4 0 88 115
6 OBERENA, C.D.    8 6 2 4 0 84 111
7 LAZPKE   6 6 0 6 0 86 132
Taldea: A TALDEA
Taldea: B TALDEA