E.H. KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ZESTA PUNTA BINAKA GAZTEAK  - LIGA

A TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/10 19:00 Markina - Markina MARKINA A 30 - 19 HONDARRIBIAKO P.E.
2020/01/10 20:00 Donosti - Carmelo Balda DONOSTIA JAI ALAI 30 - 11 GASTEIZ JAI ALAI
2020/01/11 15:00 Donibane Lohitzun - Donibane Lohitzun LUZEAN 30 - 20 KOSTAKOAK
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/17 19:00 Markina - Markina MARKINA A 30 - 12 DONOSTIA JAI ALAI
2020/01/17 19:00 HONDARRIBIA - HONDARRIBI HONDARRIBIAKO P.E. 20 - 30 LUZEAN
2020/01/18 15:00 BIARRIZ - BIARRITZ KOSTAKOAK 30 - 16 GASTEIZ JAI ALAI
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/31 19:00 Donosti - Carmelo Balda DONOSTIA JAI ALAI 30 - 16 KOSTAKOAK
2020/01/31 19:15 Donibane Lohitzun - Donibane Lohitzun LUZEAN 18 - 30 MARKINA A
2020/02/01 17:00 Mutriku - Mutriku GASTEIZ JAI ALAI 28 - 30 HONDARRIBIAKO P.E.
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/07 19:00 Markina - Markina MARKINA A 30 - 20 GASTEIZ JAI ALAI
2020/02/07 19:15 Donibane Lohitzun - Donibane Lohitzun LUZEAN 18 - 30 DONOSTIA JAI ALAI
2020/02/07 19:15 HONDARRIBIA - HONDARRIBI HONDARRIBIAKO P.E. 20 - 30 KOSTAKOAK
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/14 18:00 Mutriku - Mutriku GASTEIZ JAI ALAI 30 - 0 LUZEAN
2020/02/14 19:00 Donosti - Carmelo Balda DONOSTIA JAI ALAI 30 - 13 HONDARRIBIAKO P.E.
2020/02/16 11:30 BIARRIZ - BIARRITZ KOSTAKOAK 22 - 30 MARKINA A
Sailkapena P J I G EA A K
1 MARKINA A   10 5 5 0 0 150 91
2 DONOSTIA JAI ALAI   9 5 4 1 0 132 88
3 LUZEAN   7 5 2 3 0 96 130
4 KOSTAKOAK   7 5 2 3 0 118 126
5 GASTEIZ JAI ALAI   6 5 1 4 0 105 120
6 HONDARRIBIAKO P.E.   6 5 1 4 0 102 148

B TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/10 19:00 Markina - Markina MARKINA B 30 - 18 BERRIOZAR JAI ALAI
2020/01/11 14:00 BIARRIZ - BIARRITZ BAC 16 - 30 HOSSEGOR
2020/01/12 11:00 Mutriku - Mutriku DANOK BAT 23 - 30 EUSKAL JA
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/18 16:00 HOSSEGOR - HOSSEGOR JA HOSSEGOR 30 - 4 BERRIOZAR JAI ALAI
2020/01/18 17:00 GERNIKA - GERNIKA JAI ALAI EUSKAL JA 30 - 10 BAC
2020/01/18 17:00 Mutriku - Mutriku DANOK BAT 30 - 27 MARKINA B
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/31 19:00 Elizondo - Elizondo BERRIOZAR JAI ALAI 10 - 30 EUSKAL JA
2020/02/01 11:30 Markina - Markina MARKINA B 22 - 30 HOSSEGOR
2020/02/01 15:00 BIARRIZ - BIARRITZ BAC 30 - 18 DANOK BAT
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/08 15:00 BIARRIZ - BIARRITZ BAC 30 - 18 MARKINA B
2020/02/08 17:00 Gernika - GERNIKA-JAI ALAI EUSKAL JA 30 - 0 HOSSEGOR
2020/02/08 17:00 Mutriku - Mutriku DANOK BAT 30 - 11 BERRIOZAR JAI ALAI
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/14 19:00 Markina - Markina MARKINA B 23 - 30 EUSKAL JA
2020/02/15 18:00 HOSSEGOR - HOSSEGOR JA HOSSEGOR 30 - 16 DANOK BAT
2020/02/15 19:00 HUARTE - EUSKAL JAI BERRIOZAR JAI ALAI 30 - 0 BAC
 
Sailkapena P J I G EA A K
1 EUSKAL JA   10 5 5 0 0 150 66
2 HOSSEGOR    9 5 4 1 0 120 88
3 BAC   7 5 2 3 0 86 126
4 DANOK BAT    7 5 2 3 0 117 128
5 BERRIOZAR JAI ALAI   6 5 1 4 0 73 120
6 MARKINA B   6 5 1 4 0 120 138
Taldea: A TALDEA
Taldea: B TALDEA