E.H. KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA 22-AZPIKO  - LIGA

A TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/11 15:30 Añorga - Añorga AÑORGA K.K.E. 22 - 15 LAZPKE
2020/01/11 17:00 GASTEIZ - Zaramaga ZARAMAGA 7 - 22 OBERENA, C.D.
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/17 19:00 Lazkao - Lazkao-Kiroldegia LAZPKE 22 - 10 OBERENA, C.D.
2020/01/19 11:00 Elizondo - Elizondo TXARUTA, C.D. 21 - 22 AÑORGA K.K.E.
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/31 18:00 Pamplona - Oberena OBERENA, C.D. 22 - 7 TXARUTA, C.D.
2020/02/02 10:45 Lazkao - Lazkao-Kiroldegia LAZPKE 22 - 15 ZARAMAGA
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/07 20:00 Irurita - Irurita TXARUTA, C.D. 17 - 22 LAZPKE
2020/02/08 16:00 Añorga - Añorga AÑORGA K.K.E. 22 - 21 ZARAMAGA
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/15 10:00 Pamplona - Oberena OBERENA, C.D. 22 - 17 AÑORGA K.K.E.
2020/02/15 18:00 GASTEIZ - Zaramaga ZARAMAGA 20 - 22 TXARUTA, C.D.
Sailkapena P J I G EA A K
1 LAZPKE   7 4 3 1 0 81 64
2 AÑORGA K.K.E.   7 4 3 1 0 83 79
3 OBERENA, C.D.    7 4 3 1 0 76 53
4 TXARUTA, C.D.   5 4 1 3 0 67 86
5 ZARAMAGA   4 4 0 4 0 63 88

B TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/10 19:45 Bergara - Bergara BERGARA K.E. 22 - 12 AMURRIO
2020/01/11 18:00 OIARTZUN - OIARTZUN- OIARPE, K.E. DANOK LAGUNAK.Retirado
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/17 19:30 Bergara - Bergara BERGARA K.E. 9 - 22 OIARPE, K.E.
2020/01/18 17:00 Amurrio - Amurrio AMURRIO DANOK LAGUNAK.Retirado
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/01/25 17:00 OIARTZUN - OIARTZUN- OIARPE, K.E. 6 - 22 AMURRIO
2020/01/26 18:00 ORTUELLA - Ortuella DANOK LAGUNAK.Retirado BERGARA K.E.
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/01 12:00 ORTUELLA - Ortuella DANOK LAGUNAK.Retirado OIARPE, K.E.
2020/02/01 17:00 Amurrio - Amurrio AMURRIO 16 - 22 BERGARA K.E.
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/07 19:30 ORTUELLA - Ortuella DANOK LAGUNAK.Retirado AMURRIO
2020/02/08 16:00 OIARTZUN - OIARTZUN- OIARPE, K.E. 22 - 9 BERGARA K.E.
Jardunaldia: 6
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2020/02/14 - - BERGARA K.E. DANOK LAGUNAK.Retirado
2020/02/15 17:00 Amurrio - Amurrio AMURRIO 7 - 22 OIARPE, K.E.
 
Sailkapena P J I G EA A K
1 OIARPE, K.E.   7 4 3 1 0 72 47
2 BERGARA K.E.   6 4 2 2 0 62 72
3 AMURRIO    5 4 1 3 0 57 72
4 DANOK LAGUNAK.Retirado   0 0 0 0 0 0 0
Taldea: A TALDEA
Taldea: B TALDEA