E.H. KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ZESTA PUNTA KADETE  - LIGA

A TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/01/11 20:00 Mutriku - Mutriku DANOK BAT A 30 - 6 NOAIN J.A.
2019/01/13 19:00 Gasteiz - Olave-Gasteiz GASTEIZ JAI ALAI 15 - 30 ZUMAIA K.E. A
2019/01/13 19:00 Gasteiz - Olave-Gasteiz MARKINA ZESTA A 30 - 21 ZUMAIA K.E. C
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/01/19 18:00 Noain - Bidezarra NOAIN J.A. MARKINA ZESTA A
2019/01/19 18:15 ZUMAIA - Zumaia ZUMAIA K.E. A DANOK BAT A
2019/01/19 18:15 ZUMAIA - Zumaia ZUMAIA K.E. C ZUMAIA K.E. B
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/01/27 - - ZUMAIA K.E. B NOAIN J.A.
2019/01/27 - - DANOK BAT A GASTEIZ JAI ALAI
2019/01/27 - - MARKINA ZESTA A ZUMAIA K.E. A
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/02/03 - - ZUMAIA K.E. C NOAIN J.A.
2019/02/03 - - ZUMAIA K.E. A ZUMAIA K.E. B
2019/02/03 - - GASTEIZ JAI ALAI MARKINA ZESTA A
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/02/10 - - DANOK BAT A MARKINA ZESTA A
2019/02/10 - - ZUMAIA K.E. B GASTEIZ JAI ALAI
2019/02/10 - - ZUMAIA K.E. A ZUMAIA K.E. C
Jardunaldia: 6
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/02/17 - - NOAIN J.A. ZUMAIA K.E. A
2019/02/17 - - GASTEIZ JAI ALAI ZUMAIA K.E. C
2019/02/17 - - ZUMAIA K.E. B DANOK BAT A
Jardunaldia: 7
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/02/24 - - MARKINA ZESTA A ZUMAIA K.E. B
2019/02/24 - - NOAIN J.A. GASTEIZ JAI ALAI
2019/02/24 - - ZUMAIA K.E. C DANOK BAT A
Sailkapena P J I G EA A K
1 DANOK BAT A   2 1 1 0 0 30 6
2 ZUMAIA K.E. A   2 1 1 0 0 30 15
3 MARKINA ZESTA A   2 1 1 0 0 30 21
4 ZUMAIA K.E. C   1 1 0 1 0 21 30
5 GASTEIZ JAI ALAI   1 1 0 1 0 15 30
6 NOAIN J.A.   1 1 0 1 0 6 30
7 ZUMAIA K.E. B   0 0 0 0 0 0 0

B TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/01/11 19:00 Markina - Markina MARKINA ZESTA B 21 - 30 LUZEAN
2019/01/11 20:00 Berriatua - Berriatua BERRITXU A 30 - 28 DANOK BAT B
2019/01/11 20:00 Berriatua - Berriatua EUSKAL JA 30 - 9 BERRITXU B
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/01/18 19:00 Mutriku - Mutriku DANOK BAT B MARKINA ZESTA B
2019/01/18 19:00 Mutriku - Mutriku BERRITXU B DANOK BAT C
2019/01/19 16:00 Donibane Lohitzun - Donibane Lohitzun LUZEAN EUSKAL JA
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/01/27 - - DANOK BAT C LUZEAN
2019/01/27 - - MARKINA ZESTA B BERRITXU A
2019/01/27 - - EUSKAL JA DANOK BAT B
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/02/03 - - BERRITXU B LUZEAN
2019/02/03 - - DANOK BAT B DANOK BAT C
2019/02/03 - - BERRITXU A EUSKAL JA
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/02/10 - - MARKINA ZESTA B EUSKAL JA
2019/02/10 - - DANOK BAT C BERRITXU A
2019/02/10 - - DANOK BAT B BERRITXU B
Jardunaldia: 6
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/02/17 - - LUZEAN DANOK BAT B
2019/02/17 - - BERRITXU A BERRITXU B
2019/02/17 - - DANOK BAT C MARKINA ZESTA B
Jardunaldia: 7
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/02/24 - - EUSKAL JA DANOK BAT C
2019/02/24 - - LUZEAN BERRITXU A
2019/02/24 - - BERRITXU B MARKINA ZESTA B
 
Sailkapena P J I G EA A K
1 EUSKAL JA   2 1 1 0 0 30 9
2 LUZEAN   2 1 1 0 0 30 21
3 BERRITXU A   2 1 1 0 0 30 28
4 DANOK BAT B   1 1 0 1 0 28 30
5 MARKINA ZESTA B   1 1 0 1 0 21 30
6 BERRITXU B   1 1 0 1 0 9 30
7 DANOK BAT C   0 0 0 0 0 0 0
Taldea: A TALDEA
Taldea: B TALDEA