E.H. KLUBEN ARTEKO TXAPELKETA ESKUZ BINAKA KADETE  - LIGA

A TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/01/12 17:00 Markina - Markina MARKINA 22 - 19 OIARPE, K.E.
2019/01/12 17:00 Markina - Markina ZARAMAGA 5 - 22 JOKO ALAI
2019/01/12 17:00 VITORIA - LAKUA TXUKUN LAKUA 8 - 22 DANOK LAGUNAK
2019/01/12 17:00 VITORIA - LAKUA PAZ ZIGANDA 10 - 22 ILUNPE E.
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/01/19 17:30 ORTUELLA - Ortuella DANOK LAGUNAK OIARPE, K.E.
2019/01/19 17:30 ORTUELLA - Ortuella ZARAMAGA MARKINA
2019/01/19 19:00 ZEANURI - Zeanuri JOKO ALAI PAZ ZIGANDA
2019/01/19 19:00 ZEANURI - Zeanuri ILUNPE E. TXUKUN LAKUA
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/01/27 - - PAZ ZIGANDA ZARAMAGA
2019/01/27 - - MARKINA DANOK LAGUNAK
2019/01/27 - - ILUNPE E. OIARPE, K.E.
2019/01/27 - - TXUKUN LAKUA JOKO ALAI
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/02/03 - - PAZ ZIGANDA MARKINA
2019/02/03 - - OIARPE, K.E. JOKO ALAI
2019/02/03 - - ILUNPE E. DANOK LAGUNAK
2019/02/04 - - ZARAMAGA TXUKUN LAKUA
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/02/10 - - MARKINA ILUNPE E.
2019/02/10 - - DANOK LAGUNAK JOKO ALAI
2019/02/10 - - TXUKUN LAKUA PAZ ZIGANDA
2019/02/10 - - OIARPE, K.E. ZARAMAGA
Jardunaldia: 6
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/02/17 - - DANOK LAGUNAK OIARPE, K.E.
2019/02/17 - - TXUKUN LAKUA MARKINA
2019/02/17 - - JOKO ALAI ILUNPE E.
2019/02/17 - - PAZ ZIGANDA OIARPE, K.E.
Jardunaldia: 7
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/02/24 - - PAZ ZIGANDA DANOK LAGUNAK
2019/02/24 - - OIARPE, K.E. TXUKUN LAKUA
2019/02/24 - - ILUNPE E. ZARAMAGA
2019/02/24 - - MARKINA JOKO ALAI
Sailkapena P J I G EA A K
1 JOKO ALAI    2 1 1 0 0 22 5
2 DANOK LAGUNAK   2 1 1 0 0 22 8
3 ILUNPE E.   2 1 1 0 0 22 10
4 MARKINA   2 1 1 0 0 22 19
5 OIARPE, K.E.   1 1 0 1 0 19 22
6 PAZ ZIGANDA   1 1 0 1 0 10 22
7 TXUKUN LAKUA   1 1 0 1 0 8 22
8 ZARAMAGA   1 1 0 1 0 5 22

B TALDEA

Jardunaldia: 1
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/01/11 19:30 Munitibar - Munitibar LEA IBARRA 17 - 22 MUNDARRO, K.E.
2019/01/11 19:30 Munitibar - Munitibar AZKOITIKO OTEIZA 11 - 22 OROZKO OLGETAN
2019/01/12 18:00 Amurrio - Amurrio AMURRIO 5 - 22 TOLOSAKO AURRERA
2019/01/12 18:00 Amurrio - Amurrio SAN MIGUEL, C.D. 18 - 22 LAPKE
Jardunaldia: 2
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/01/18 19:30 astigarraga - astigarraga MUNDARRO, K.E. TOLOSAKO AURRERA
2019/01/18 19:30 astigarraga - astigarraga SAN MIGUEL, C.D. AMURRIO
2019/01/18 19:30 Lazkao - Lazkao-Kiroldegia LAPKE AZKOITIKO OTEIZA
2019/01/18 19:30 Lazkao - Lazkao-Kiroldegia OROZKO OLGETAN LEA IBARRA
Jardunaldia: 3
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/01/27 - - AZKOITIKO OTEIZA SAN MIGUEL, C.D.
2019/01/27 - - AMURRIO MUNDARRO, K.E.
2019/01/27 - - OROZKO OLGETAN TOLOSAKO AURRERA
2019/01/27 - - LEA IBARRA LAPKE
Jardunaldia: 4
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/02/03 - - SAN MIGUEL, C.D. LEA IBARRA
2019/02/03 - - AZKOITIKO OTEIZA AMURRIO
2019/02/03 - - TOLOSAKO AURRERA LAPKE
2019/02/03 - - OROZKO OLGETAN MUNDARRO, K.E.
Jardunaldia: 5
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/02/10 - - AMURRIO OROZKO OLGETAN
2019/02/10 - - MUNDARRO, K.E. LAPKE
2019/02/10 - - LEA IBARRA AZKOITIKO OTEIZA
2019/02/10 - - TOLOSAKO AURRERA SAN MIGUEL, C.D.
Jardunaldia: 6
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/02/17 - - MUNDARRO, K.E. SAN MIGUEL, C.D.
2019/02/17 - - LEA IBARRA AMURRIO
2019/02/17 - - LAPKE OROZKO OLGETAN
2019/02/17 - - AZKOITIKO OTEIZA TOLOSAKO AURRERA
Jardunaldia: 7
Data Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoa
2019/02/24 - - AZKOITIKO OTEIZA MUNDARRO, K.E.
2019/02/24 - - TOLOSAKO AURRERA LEA IBARRA
2019/02/24 - - OROZKO OLGETAN SAN MIGUEL, C.D.
2019/02/24 - - AMURRIO LAPKE
 
Sailkapena P J I G EA A K
1 TOLOSAKO AURRERA   2 1 1 0 0 22 5
2 OROZKO OLGETAN   2 1 1 0 0 22 11
3 MUNDARRO, K.E.   2 1 1 0 0 22 17
4 LAPKE   2 1 1 0 0 22 18
5 SAN MIGUEL, C.D.   1 1 0 1 0 18 22
6 LEA IBARRA    1 1 0 1 0 17 22
7 AZKOITIKO OTEIZA   1 1 0 1 0 11 22
8 AMURRIO    1 1 0 1 0 5 22
Taldea: A TALDEA
Taldea: B TALDEA